Jesteś tutaj: HomeInowrocławCzłonek władz PiS woli Kukiza

Członek władz PiS woli Kukiza

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 18 wrzesień 2018 22:38

W listopadzie 2011 roku struktury Prawa i Sprawiedliwości w okręgu bydgoskim wybrały Zarząd Okręgowy w okręgu bydgoskim, który obejmuje obszar województwa kujawsko-pomorskiego na zachód od Wisły. W skład 30 osobowego zarządu partii wszedł Ryszard Synówka z Inowrocławia.

Ryszard Synówka został zarejestrowany przez PKW jako kandydat z okręgu inowrocławskiego do Sejmiku Województwa. Nie będzie on jednak reprezentował Prawa i Sprawiedliwości, startuje bowiem z konkurencyjnej listy Kukiz15.

 

Można odnieść wrażenie, że jest to pokłosie trwającego przez długie miesiące konfliktu wokół inowrocławskich struktur PiS. Odbyte kilka miesięcy temu wybory sprawiły, iż mający jeszcze jesienią 2016 roku silną pozycję w partii Synówka, po wyborze zarządu miejskiego i powiatowego, znalazł się nieco na uboczu, stąd też jego start z listy konkurencyjnej.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.