Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKolejna petycja w sprawie zmian w komunikacji miejskiej

Kolejna petycja w sprawie zmian w komunikacji miejskiej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 18 styczeń 2016 17:52

Nie minęła doba od uruchomienia tramwaju do Fordonu, a już ruszyła zbiórka podpisów pod petycją o zmianę rozkładów jazdy. Z inicjatywą wyszli pracownicy galerii handlowych: Auchan, Leroy Merlin i Decathlon w Fordonie. Zaproponowane przez ZDMiKP rozkłady nie są dla nich zbyt atrakcyjne.

Petycję dążącą do zmiany rozkładu jazdy linii autobusowej nr 69 pracownicy podpisują dość chętnie. Według obowiązującego od soboty rozkładu, muszą bowiem do pracy przyjeżdżać około 30 minut szybciej, podobny czas trzeba czekać również po pracy na autobus.

 

Niektórzy mają żal, iż Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, przygotowując rozkłady dla nowej siatki połączeń, nie skonsultował zmian z dużymi zakładami pracy.

 

Pracownicy ZDMiKP poruszają się od soboty komunikacją miejską, w celu poznania opinii mieszkańców, istnieje zatem duża szansa, że w niedalekiej przeszłości, większość postulatów zostanie wdrożona.

 

Przed nowym rokiem do ratusza trafiła petycja mieszkańców Miedzynia, którzy narzekają iż nowa organizacja komunikacji miejskiej, uniemożliwia im bezpośredni dojazd do Ronda Jagiellonów.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu