Jesteś tutaj: HomeEurowyboryZwiązkowcy na ulicach Bydgoszczy robią Rostowskiemu antykampanie

Związkowcy na ulicach Bydgoszczy robią Rostowskiemu antykampanie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego poniedziałek, 05 maj 2014 17:54

Oszukał wyborców – takie hasło na zdjęciu Jana Vincenta Rostowskiego z zasłoniętymi oczami, widnieje na specjalnych powierzchniach reklamowych, które noszą ulicami centrum Bydgoszczy związkowcy.

Głosował za wydłużeniem wieku emerytalnego. Teraz chce uciec do Brukseli – czytamy na reklamówce, na której znajduje się adres strony internetowej – sprawdzampolityka.pl

 

Jest to projekt przygotowany przez NSZZ Solidarność, która od samego początku krytykowała kandydaturę Rostowskiego. Związkowcy z Bydgoszczy zarzucają mu brak zgody na umorzenie akcyzy od przedsiębiorstw energochłonnych, co miało uratować Zachem przed upadkiem.

 

Na podanej stronie internetowej czytamy także, że zarzuca mu się głosowanie przeciwko referendum w sprawie wydłużenia wieku emerytalnego oraz referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla 6-latków.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy