Jesteś tutaj: HomeEurowyboryMarzec przesłucha w poniedziałek Rostowskiego

Marzec przesłucha w poniedziałek Rostowskiego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego niedziela, 04 maj 2014 22:53

O godzinie 13 w Warszawie rozpocząć się ma rozprawa, którą w trybie wyborczym wytoczyła kandydatowi na europosła z naszego okręgu Polska Razem. Co ciekawe partię Jarosława Gowina reprezentować będzie kandydat z kujawsko-pomorskiego Maciej Marzec.

W ubiegły wtorek Jan Vincent Rostowski na antenie radia RMF FM pytany przez prowadzącego audycję Kontrwywiad o spot reklamujący 10-lecie Polski w Unii Europejskiej, którego rozpowszechnianie kosztuje podatników około 7 mln zł, miał skłamać. Rostowski twierdził bowiem, że rząd musiał wyemitować tak drogi spot, gdyż wymagać tego ma Unia Europejska, która sfinansowała wiele inwestycji w Polsce.

 

Zdaniem europosła Polski Razem Marka Migalskiego Rostowski skłamał, dlatego ta partia w trybie wyborczym domagać będzie się sprostowania przez kandydata nieprawdziwej informacji oraz zakazania mu przez sąd jej dalszego rozpowszechniania.

 

Potwierdzone jest, że prawnikiem reprezentującym PR będzie Maciej Marzec, bydgoski prawnik, który jest liderem listy tej partii w naszym okręgu.

 

Czeka nas zatem starcie dwóch kandydatów z kujawsko-pomorskiego na sali sądowej w Warszawie.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy