Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRoman Jasiakiewicz wyraża solidarność z radnymi z Ukrainy

Roman Jasiakiewicz wyraża solidarność z radnymi z Ukrainy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 11 grudzień 2013 15:29

Przewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy Roman Jasiakiewicz napisał krótkie listy do radnych zaprzyjaźnionych z Bydgoszczą miast na Ukrainie – Czerkasy i Krzemieńczuka.

Z troską obserwujemy sytuację w Kijowie na Majdanie – pisze Roman JasiakiewiczNie wolno bić, stosować represji i przemocy wobec tych, którzy maja prawo do wyrażania swoich poglądów – komentuje krótko Jasiakiewicz.

 

W kolejnej części listu życzy mądrych i dobrych wyborów oraz nadziei w zbliżającym się nowym roku 2014.

 

Jasiakiewicz tym samym z rozwagą, bez wchodzenia w sprawy wewnętrznej polityki Ukrainy, wyraża wyraz solidarności z narodem ukraińskim. 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas