Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRoman Jasiakiewicz wyraża solidarność z radnymi z Ukrainy

Roman Jasiakiewicz wyraża solidarność z radnymi z Ukrainy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 11 grudzień 2013 15:29

Przewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy Roman Jasiakiewicz napisał krótkie listy do radnych zaprzyjaźnionych z Bydgoszczą miast na Ukrainie – Czerkasy i Krzemieńczuka.

Z troską obserwujemy sytuację w Kijowie na Majdanie – pisze Roman JasiakiewiczNie wolno bić, stosować represji i przemocy wobec tych, którzy maja prawo do wyrażania swoich poglądów – komentuje krótko Jasiakiewicz.

 

W kolejnej części listu życzy mądrych i dobrych wyborów oraz nadziei w zbliżającym się nowym roku 2014.

 

Jasiakiewicz tym samym z rozwagą, bez wchodzenia w sprawy wewnętrznej polityki Ukrainy, wyraża wyraz solidarności z narodem ukraińskim. 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.