Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW tym tygodniu samoloty powrócą na lotnisko

W tym tygodniu samoloty powrócą na lotnisko

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 15 grudzień 2020 07:08
W tym tygodniu samoloty powrócą na lotnisko Fot: PLB

W połowie listopada linie lotnicze RyanAir z uwagi na spadek zainteresowania oraz obowiązujący w Wielkiej Brytanii lockdown, zawiesiły loty do Bydgoszczy. Podobną decyzję podjął PLL LOT dla relacji Bydgoszcz – Warszawa. W tym tygodniu irlandzkie linie rozpoczynają odmrażanie lotów nad Brdę.

Od czwartku ponownie będzie można z Bydgoszczy polecieć do stolicy Irlandii Dublina, dzień później do siatki powrócą londyńskie lotniska Luton i Stansted, a od soboty do siatki powróci Birmingham. Loty na tych trasach były zamrożone na ponad miesiąc.

 

Na razie nie ma planów wznowienia połączenia z Warszawą. Nie wiemy też kiedy do Bydgoszczy powróci niemiecka Lufthansa oferująca połączenie z hubem przesiadkowym we Frankfurcie. Odbudowa siatki połączeń do okresu sprzed pandemii zająć może długie lata.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu