Jesteś tutaj: HomeBydgoszczElektronik ma nową halę sportowa

Elektronik ma nową halę sportowa

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 01 luty 2020 16:58
Elektronik ma nową halę sportowa Fot: UMB

W styczniu 2017 roku, gdy Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy świętował zostanie wybrany najlepszym technikum w Polsce według rankingu ,,Perspektyw”, Rada Miasta Bydgoszczy postanowiła zrobić szkołę prezent w postaci nowej hali sportowej. O budowę nowej hali dyrekcja zabiegała od dłuższego czasu.

Prace budowlane ruszyły w połowie 2018 roku, niedawno dobiegły natomiast końca. W obiekcie o wymiarach 43 x 23 m zmieściły się boiska wielofunkcyjne: do piłki ręcznej (jako główne), koszykówki (dwa treningowe) i siatkówki (główne i dwa treningowe). Na hali znajduje się też trybuna dla 250 widzów, siłownia, sala fitness. Obiekt jest znacznie większy od wysłużonej sali gimnastycznej.

 

Fot: UMB

 

Nowa hala kosztowała 15,5 mln zł.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • II Memoriał Ireny Szewińskiej odbędzie się w sierpniu

    Dokładnie jutro (30 maja) miał się rozpocząć na stadionie Zawiszy II Memoriał poświęcony, chyba największej polskiej lekkoatletce Irenie Szewińskiej. Z powodu pandemii koronawirusa zawody w tym terminie nie mogły się odbyć, pojawiło się też ryzyko, że w tym roku w Bydgoszczy nie będzie żadnych zawodów lekkoatletycznych, ale dosłownie przed kilkunastoma godzinami wyznaczono nowy termin.

  • Zawisza i Polonia w tym sezonie wrócą jeszcze na boisko

    Od pewnego czasu wiemy już, że rozgrywki piłkarskiej IV ligi zostały zakończone w sezonie 2019/2020 z powodu epidemii COVID-19. Cały czas nie było jednak wiadomo co z okręgowym Pucharem Polski. Te rozgrywki mają zostać dokończone w lipcu. Stawką rozgrywek okręgowych jest możliwość gry w Pucharze Polskim na szczeblu centralnym.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu