Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPo walnym ByLOT

Po walnym ByLOT

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 25 styczeń 2019 21:12

W czwartek odbyło się Walne Zebranie Wyborcze Bydgoskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej ByLOT, którego centralnym punktem były wybory nowych władz na nową kadencję. Rozmawiano również o planach działalności na kolejny rok.

Najpierw członkowie ByLOT dokonali wyboru składu zarządu, który następnie ukonstytuował się i wybrał prezesów. Na kolejną kadencję na prezesa wybrany został Jan Karol Słowiński. Wiceprezesami będą: Mikołaj Joachimowski i Jerzy Matuszak. Sekretarzem zarządu Michał Walczak, natomiast skarbnikiem Piotr Weckwerth.

 

Wybrano również skład komisji rewizyjnej na czele której stanęła Elżbieta Kwiatkowska, pozostałymi członkami zostali natomiast: Jerzy Tomkiewicz i Piotr Mizerski.

 

W ostatnim roku ByLOT zaangażował się przede wszystkim w organizację Obywatelskich Obchodów Święta Niepodległości, które w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości były wyjątkowo bogate. Ponadto pracowano nad internetową platformą mającą służyć do profesjonalnej obsługi turystów. Przy udziale ByLOT odbywały się też szkolenia dla lokalnej branży turystycznej, w celu profesjonalizacji podejścia do turysty.

 

Z Obywatelskich Obchodów Święta Niepodległości:

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

  Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

 • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

  Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

 • Minister rolnictwa o PiS: ze zwierzęcia robi boga i dehumanizuje człowieka

  Ostatnie komunikaty wskazują, że kryzys w obozie Zjednoczonej Prawicy jest już bliski zażegnania, nowy front otwiera natomiast swoimi wypowiedziami minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski – jeden z dwóch ministrów konstytucyjnych reprezentujących województwo kujawsko-pomorskie, którego los w resorcie wydaje się przesądzony.

 • 84 zakażenia koronawirusem w DPS-ie w Wilkowiczkach

  84 zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdziły testy w Domu Pomocy Społecznej w Wilkowiczkach – poinformował w piątek PAP rzecznik prasowy wojewody kujawsko-pomorskiego Adrian Mól. Zakażonych jest 76 pensjonariuszy – mężczyzn niepełnosprawnych intelektualnie.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu