Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCzy będzie II tura?

Czy będzie II tura?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 22 październik 2018 00:15

Z cząstkowych wyników wyborów wynika, że Rafał Bruski ma szansę wygrać w pierwszej turze. Na razie są to jednak wyniki bardo wstępne z około 6% obwodów. O konkretach będziemy mogli mówić najprawdopodobniej dopiero nad ranem.

 

Wyniki sondażowe wyborów z innych miast w sztabie Rafała Bruskiego zostały przyjęte z oklaskami, z nadzieją, że podobnie zagłosowali bydgoszczanie. JednocześJednocześnie Bruski podkreślał, że na świętowanie trzeba poczekać do ogłoszenia wyników wyborów. 

 

W sztabie Tomasza Latosa pojawiło się natomiast zwątpienie. Wszyscy mają nadzieję, że będzie druga tura. Jak będzie? Dowiemy się za kilka godzin.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.