Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCzy będzie II tura?

Czy będzie II tura?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 22 październik 2018 00:15

Z cząstkowych wyników wyborów wynika, że Rafał Bruski ma szansę wygrać w pierwszej turze. Na razie są to jednak wyniki bardo wstępne z około 6% obwodów. O konkretach będziemy mogli mówić najprawdopodobniej dopiero nad ranem.

 

Wyniki sondażowe wyborów z innych miast w sztabie Rafała Bruskiego zostały przyjęte z oklaskami, z nadzieją, że podobnie zagłosowali bydgoszczanie. JednocześJednocześnie Bruski podkreślał, że na świętowanie trzeba poczekać do ogłoszenia wyników wyborów. 

 

W sztabie Tomasza Latosa pojawiło się natomiast zwątpienie. Wszyscy mają nadzieję, że będzie druga tura. Jak będzie? Dowiemy się za kilka godzin.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas