Jesteś tutaj: HomeBydgoszczLiderzy Koalicji Obywatelskiej również odwiedzą Bydgoszcz

Liderzy Koalicji Obywatelskiej również odwiedzą Bydgoszcz

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 02 październik 2018 10:09

W niedziele mieliśmy w Filharmonii Pomorskiej konwencję z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego oraz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Z informacji jakie do nas docierają wynika, że w sobotę kolejną swoją konwencję organizuje Koalicja Obywatelska, w tym razem w celu wsparcia kandydatury Rafała Bruskiego.

W sobotniej konwencji udział wziąć mają liderzy: PO Grzegorz Schetyna, Nowoczesnej Katarzyna Laubnauer oraz Inicjatywy Polska Barbary Nowackiej.

 

Konwencja najprawdopodobniej odbędzie się przy Centrum Onkologii w Fordonie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas