Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOd kilku godzin zamknięci na lotnisku, bez żadnej informacji

Od kilku godzin zamknięci na lotnisku, bez żadnej informacji

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 18 maj 2018 16:27

Dzisiaj o godzinie 10:20 miał wystartować samolot RyanAir z Bydgoszczy do Londynu. Maszyna nie wystartowała do tej pory, a pasażerowie do tej pory nie otrzymali informacji czy w ogóle polecą dzisiaj, czy mają przebukować loty na inny termin. Co gorsze nie mogą opuszczać poczekalni.

 

Atmosfera w Porcie Lotniczym Bydgoszcz jest dość napięta, na samolot od kilku godzin czekają bowiem również rodziny z dziećmi. Niestety telefonów w PLB nikt nie odbiera, również nie można się dodzwonić do rzecznika prasowego. Trudności z kontaktem występują również w przypadku RyanAir.

 

Nieoficjalnie mówi się o możliwej awarii samolotu irlandzkiego przewoźnika. Niestety na oficjalne informacje liczyć pasażerowie nie mogą. Strona internetowa przewoźnika informuje, że samolot z opóźnieniem, ale rzekomo o godzinie 16:07 wylądował już na lotnisku Londyn-Stansted (według rozkładu powinien o 11:30).

 

Aktualizacja:

Przed godziną 17:00 pasażerów zaproszono na pokład samolotu.

 

Samolot wystartował o godzinie 17:29, czyli po ponad 7 godzinach. Pasażerom liczymy spokojnej podróży. Do tematu wrócimy - będziemy domagać się wyjaśnień w sprawie powstałego chaosu informacyjnego.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

  Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

 • Bruski: Jak ktoś wieszczy koniec lekkiej atletyki w Bydgoszczy to jest w błędzie

  Historyczny triumf Polski na 100. lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to już historia. To, że doszło do tego w Bydgoszczy to efekt wielu zorganizowanych dużych imprez w naszym mieście. Czy to będzie już pożegnanie z wielkimi wydarzeniami lekkoatletycznymi dla Bydgoszczy? Takie spekulacje się pojawiły, które ożywają gdy swoje ambicje prezentuje Śląsk.

Wiadomości sportowe

 • To były słabe cztery lata dla regionu

  Przygotowania do kampanii wyborczej (ta oficjalnie ruszy dopiero po rejestracji list) są coraz bardziej widoczne, za chwilę kandydaci, w tym obecni posłowie będą agitować, aby oddać na nich głos. Warto przy takich okazjach pytać, co zrobili przez ostatnie cztery lata, a tych dokonań zbyt wielu nie mamy.

 • Rząd szacuje straty spowodowane suszą na ponad miliard złotych

  Problem suszy, a właściwie ogólnego deficytu wody, dostrzegalny jest od kilku tygodni. Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach ocenił, że w okresie od 11 czerwca do 10 sierpnia zjawisko suszy dotknęło prawie wszystkie gminy w województwie kujawsko-pomorskim, w różnym stopniu. Ministerstwo Rolnictwa kładzie na stół pierwszą pulę pieniędzy.

  Etykiety: susza Rolnictwo

Wiadomości z regionu

Śledź nas