Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOd kilku godzin zamknięci na lotnisku, bez żadnej informacji

Od kilku godzin zamknięci na lotnisku, bez żadnej informacji

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 18 maj 2018 16:27

Dzisiaj o godzinie 10:20 miał wystartować samolot RyanAir z Bydgoszczy do Londynu. Maszyna nie wystartowała do tej pory, a pasażerowie do tej pory nie otrzymali informacji czy w ogóle polecą dzisiaj, czy mają przebukować loty na inny termin. Co gorsze nie mogą opuszczać poczekalni.

 

Atmosfera w Porcie Lotniczym Bydgoszcz jest dość napięta, na samolot od kilku godzin czekają bowiem również rodziny z dziećmi. Niestety telefonów w PLB nikt nie odbiera, również nie można się dodzwonić do rzecznika prasowego. Trudności z kontaktem występują również w przypadku RyanAir.

 

Nieoficjalnie mówi się o możliwej awarii samolotu irlandzkiego przewoźnika. Niestety na oficjalne informacje liczyć pasażerowie nie mogą. Strona internetowa przewoźnika informuje, że samolot z opóźnieniem, ale rzekomo o godzinie 16:07 wylądował już na lotnisku Londyn-Stansted (według rozkładu powinien o 11:30).

 

Aktualizacja:

Przed godziną 17:00 pasażerów zaproszono na pokład samolotu.

 

Samolot wystartował o godzinie 17:29, czyli po ponad 7 godzinach. Pasażerom liczymy spokojnej podróży. Do tematu wrócimy - będziemy domagać się wyjaśnień w sprawie powstałego chaosu informacyjnego.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Sejmik chce uczcić 100. lecie powrotu Kujaw i Pomorza do Polski. Projekt stanowiska słaby

    W poniedziałek 16 grudnia na Sejmiku Województwa planowane jest przyjęcie stanowiska w sprawie uczczenia 100. Rocznicy Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski. Wątpliwości może budzić już jednak treść zaproponowanego dokumentu, w którym zapomina się nawet wspomnieć o Powstaniu Wielkopolskim.

  • Jutro Sejmik Województwa uchwali budżet

    Przed nami budżetowa sesja Sejmiku Województwa – sesje budżetowe należą do najważniejszych, choć w przypadku samorządów wojewódzkich, często radni podejmują decyzje o mniejszej wadze, niż np. w miastach na prawach powiatu. Dlaczego tak jest? - bowiem duża część inwestycji Samorządu Województwa odbywa się poza oficjalnym budżetem, poprzez spółki podległe kapitałowo województwu.

Wiadomości z regionu

Śledź nas