Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW okolicy Maksymilianowa i Bożenkowa mała reorganizacja ruchu

W okolicy Maksymilianowa i Bożenkowa mała reorganizacja ruchu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 18 styczeń 2018 20:10
W tym miejscu droga S-5 będzie przebiegać nad DW 244 W tym miejscu droga S-5 będzie przebiegać nad DW 244 Fot: GDDKiA

Od piątku 19 stycznia na drodze wojewódzkiej nr 244 pojawi się reorganizacja ruchu, spowodowana budową drogi ekspresowej S-5. W dwóch miejscach wykonawca inwestycji wybudował tzw. bajpasy, którymi odbywać będzie się od piątku ruch.

Skierowanie ruchu przez bajpasy pozwolić ma wykonawcy na zamknięcie dla ruchu dotychczasowego przebiegu drogi wojewódzkiej, co jest konieczne dla budowy dwóch obiektów inżynieryjnych. W okolicy Maksymilianowa rusza budowa kładki dla zwierząt nad infrastrukturą drogową, natomiast w pomiędzy Tryszczynem i Bożenkowem, rozpocznie się budowa przebiegu drogi ekspresowej S-5 nad drogą wojewódzką nr 244.

 

W obu miejscach spodziewać należy się spowolnionego ruchu.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Zawisza po niespecjalnym meczu pokonuje Flisaka

  W meczu 6 kolejki V ligi Zawisza pokonał w Bydgoszczy zespół Flisaka Złotoria, dzięki czemu zajmuje pozycję samodzielnego lidera ligi. Mecz rozegrany na stadionie przy ulicy Sielskiej w Fordonie do najciekawszych nie należał, było to raczej jedno z gorszych spotkań w wykonaniu niebiesko-czarnych.

 • Zawisza zagra w pucharze z BKS-em

  K-PZPN rozlosował pary III rundy Okręgowego Pucharu Polski, 26 września czeka nas pojedynek dwóch klubów piłkarskich będących członkami CWZS Zawisza: Zawiszy Bydgoszcz i BKS-u Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • Kujawsko-pomorskie może stracić ponad 0,6 mld zł z Unii Europejskiej

  Zaniepokojenie wdrażaniem funduszy europejskich przez część województw wyraził wiceminister Jerzy Kwieciński – w skali kraju bezpowrotnie zagrożone jest 1,3 mld euro, najwięcej stracić może województwo kujawsko-pomorskie.

 • Zamieszanie wokół list do sejmiku

  Zgodnie z kalendarzem wyborczym rejestracja kandydatów na radnych wojewódzkich powinna się zakończyć w poniedziałek o godzinie 23:59. Praktycznie do chwili obecnej ten proces nie został zakończony. Co możemy jednak zauważyć, to dużą liczbę komitetów, które wystawiły kandydatów – łącznie 12.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.