Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW okolicy Maksymilianowa i Bożenkowa mała reorganizacja ruchu

W okolicy Maksymilianowa i Bożenkowa mała reorganizacja ruchu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 18 styczeń 2018 20:10
W tym miejscu droga S-5 będzie przebiegać nad DW 244 W tym miejscu droga S-5 będzie przebiegać nad DW 244 Fot: GDDKiA

Od piątku 19 stycznia na drodze wojewódzkiej nr 244 pojawi się reorganizacja ruchu, spowodowana budową drogi ekspresowej S-5. W dwóch miejscach wykonawca inwestycji wybudował tzw. bajpasy, którymi odbywać będzie się od piątku ruch.

Skierowanie ruchu przez bajpasy pozwolić ma wykonawcy na zamknięcie dla ruchu dotychczasowego przebiegu drogi wojewódzkiej, co jest konieczne dla budowy dwóch obiektów inżynieryjnych. W okolicy Maksymilianowa rusza budowa kładki dla zwierząt nad infrastrukturą drogową, natomiast w pomiędzy Tryszczynem i Bożenkowem, rozpocznie się budowa przebiegu drogi ekspresowej S-5 nad drogą wojewódzką nr 244.

 

W obu miejscach spodziewać należy się spowolnionego ruchu.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Jacek Góralski walczył walecznie, ale Polski nie zbawił

  Dla wychowanka Zawiszy Bydgoszcz mecz z Kolumbią był debiutem jeżeli chodzi o reprezentacyjną grę o punkty. Dotkliwa porażka 0:3 sprawia, że i dla niego był to nieudany mecz. Dla Polaków oznacza to koniec mundialu – biało-czerwoni w czwartek co prawda zagrają z Japonią, ale do fazy pucharowej na pewno już nie awansują.

 • Jacek Góralski ma duże szanse zagrać w meczu z Kolumbią

  O godzinie 20 rozpocznie się mecz pomiędzy reprezentacją Polski i Kolumbii. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że dla biało-czerwonych jest to mecz o być czy nie być dalej na mundialu. Zdaniem ekspertów już od pierwszych minut na boisku może się pojawić wychowanek Zawiszy Bydgoszcz Jacek Góralski.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • Radni pytają o ustawiane przetargi przy rozbudowie szpitala

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało byłego dyrektora Kujawsko-Pomorskich Inwestycji Medycznych oraz kierownika szpitala na toruńskich Bielanach. Wyjaśnień od marszałka w tej sprawie domagali się na dzisiejszej sesji sejmiku radni.

 • PiS chce zmienić zasady wybierania europosłów. Kujawsko-pomorskie raczej zyska

  Duże kontrowersje budzi projekt ustawy autorstwa grupy posłów PiS, którzy chcą zmodyfikować ordynację do Parlamentu Europejskiego. Zmiana ma zagwarantować wybór przynajmniej trzech posłów do Parlamentu Europejskiego w danym okręgu. Mniejsze partie obawiają się, że w praktyce zwiększy to próg wyborczy i zwiększy dominację największych partii PiS i PO.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.