Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW okolicy Maksymilianowa i Bożenkowa mała reorganizacja ruchu

W okolicy Maksymilianowa i Bożenkowa mała reorganizacja ruchu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 18 styczeń 2018 20:10
W tym miejscu droga S-5 będzie przebiegać nad DW 244 W tym miejscu droga S-5 będzie przebiegać nad DW 244 Fot: GDDKiA

Od piątku 19 stycznia na drodze wojewódzkiej nr 244 pojawi się reorganizacja ruchu, spowodowana budową drogi ekspresowej S-5. W dwóch miejscach wykonawca inwestycji wybudował tzw. bajpasy, którymi odbywać będzie się od piątku ruch.

Skierowanie ruchu przez bajpasy pozwolić ma wykonawcy na zamknięcie dla ruchu dotychczasowego przebiegu drogi wojewódzkiej, co jest konieczne dla budowy dwóch obiektów inżynieryjnych. W okolicy Maksymilianowa rusza budowa kładki dla zwierząt nad infrastrukturą drogową, natomiast w pomiędzy Tryszczynem i Bożenkowem, rozpocznie się budowa przebiegu drogi ekspresowej S-5 nad drogą wojewódzką nr 244.

 

W obu miejscach spodziewać należy się spowolnionego ruchu.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Zawisza do wiosny będzie przygotowywał się z IV ligowcami

  Po udanej rundzie jesiennej przed piłkarzami Zawiszy kilka spokojnych tygodni. Do trenowania wrócą dopiero po nowym roku. Już dzisiaj znamy plan gier sparingowych, w ramach których Zawisza zmierzy się z kilkoma klubami grających klasę wyżej, w IV lidze.

 • Co tam w niższych ligach słychać?

  Liderem w B kasie grupie III po rundzie jesiennej jest reaktywowany klub Gwiazdy Bydgoszcz. Jak radzą sobie natomiast byli rywale Zawiszy? Sprawdzamy.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • YouTube apeluje do internautów o zablokowanie artykułu 13

  12 września Parlament Europejski przyjął dyrektywę o prawach autorskich i jednolitym rynku cyfrowym, ochrzczonym przez polskich internautów jako ACTA II. Dużo kontrowersje budzi treść przyjętego artykułu 13. Od pewnego czasu najpopularniejszy światowy serwis hostujący filmy YouTube (własność Google) informuje swoich użytkowników z Unii Europejskiej, o szkodliwości zapisów tego artykułu.

 • Otwarcie kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-5 przesunięte

  Odcinek Białe Błota – Tryszczyn drogi ekspresowej S-5 ukończony będzie kilka miesięcy później niż pierwotnie zakładano. Nowy termin oddania inwestycji do użytku to marzec 2020 roku.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.