Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 25 sierpień 2023

Najwyższa Izba Kontroli przyjrzała się kształceniu lekarzy na polskich uczelniach, z uwagi na to, iż Polska ma problem z małą ilością kadr medycznych. Kontroli poddany został Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, któremu podlega bydgoskie Collegium Medicum. Wystąpienie pokontrolne wskazuje wiele uchybień, nie są może one rażące, nie mniej jednak miały miejsce.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dzisiaj najważniejsze polskie myśliwce bojowe są serwisowane w bydgoskich Wojskowych Zakładach Lotniczych, dzieje polskiego lotnictwa z Bydgoszczą związane są jednak od początku. W piątek przy Pomniku Lotników na Błoniu odbyły się bydgoskie obchody Święta Lotnictwa Polskiego – święto to przypada 28 sierpnia.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 25 sierpień 2023 15:30

Wspólnie weryfikujmy polityków

Zgodnie z naszą zapowiedzią planujemy w najbliższych tygodniach sporo uwagi poświęcać weryfikowaniu rzetelności tego co głoszą politycy w ramach kampanii wyborczej. Za nami już pierwsza publikacja weryfikacyjna. Zdajemy sobie sprawę, że nie do każdej wypowiedzi możemy dotrzeć, stąd też zapraszamy Państwa do współracy.

Opublikowano w Regionalne

IWONA KOZŁOWSKA: SPRAWOZDANIE Z PRACY IX KADENCJI SEJMU RP

Od czterech lat mam zaszczyt reprezentować Mieszkańców Regionu w Sejmie. To pracowita i owocna kadencja.

Opublikowano w Magazyn

W niedzielę 27 sierpnia odbędzie się kolejna edycja Enea Cycling Challenge, to wydarzenie sportowe dedykowane zarówno profesjonalistom oraz amatorom. Jednym z bardziej widowiskowych odcinków trasy będzie Most Uniwersytecki. Trzeba się jednak liczyć z tym, że będą tego dnia utrudnienia w ruchu. Wspomnieć trzeba, że 27 sierpnia przypada niedziela handlowa, czyli jego natężenie powinno być większe niż zazwyczaj.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Lipiec 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31