Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 12 luty 2015

Działający w Stowarzyszeniu Bydgoska Starówka Roman Puchowski, malarz i właściciel ,,Galerii Ram” opracował koncepcje zadaszenia ulicy Długiej, tak jak to robi wiele miast europejskich. Na tym jednak nie koniec pomysłów.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 12 luty 2015 19:14

Zmarł postrzelony przez policję kibic

Mecz z listopada 2013 roku pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz i Widzewem Łódź przeszedł już do historii. Po zamieszkach z udziałem bydgoskich kibiców i policji rozpoczął się konflikt z właścicielem klubu. Do dzisiaj przyczyn tej zadymy jednoznacznie nie wyjaśniono, gdyż nagrania z monitoringu zaginęły.

Opublikowano w Inowrocław

Wywiadu Portalowi Kujawskiemu udzielił Poseł Węgierskiego Zgromadzenia Narodowego Adam Mikroczki. Parlamentarzysta opowiada na pytania dotyczące sytuacji gospodarczo-politycznej w regionie Europy Środkowej, o przyjaźni pomiędzy kibicami i znaczeniu dla Węgrów klasztoru na Jasnej Górze.

Opublikowano w Magazyn

Flaris LAR 1 to prototyp samolotu odrzutowego adresowanego dla klientów biznesowych. Waży niewiele więcej niż maluch i w porównaniu z innymi samolotami dość mało pali. Do produkcji masowej ma trafić w przyszłym roku, wcześniej będzie certyfikowany na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Duży niepokój wobec planów zarządu Poczty Polskiej w sprawach dotyczących zatrudnienia wyraził poseł Piotr Król. Przewiduje on, że w regionie bydgoskim pracę stracić ma 342 pracowników. Problem w przyszłym tygodniu ma się zająć sejmowa Komisja Infrastruktury.

Opublikowano w Regionalne

Stowarzyszenie Młody Szubin organizuje w sobotę (14 lutego) w Rynarzewie turniej w wieloboju obronnym z okazji 96 rocznicy zdobycia pociągu pancernego. W pewnym sensie będzie to też rocznica zakończenia zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Od kilku tygodni możemy się chwalić wyremontowanym mostem Jerzego Sulimy-Kamińskiego, zwanego także Staromiejskim. Niektórzy zwracają jednak uwagę, że należąca do KPEC rura może ten most nieco szpecić. Z tego też powodu na sesji Rady Miasta pod koniec stycznia interpelacje w tej sprawie złożył radny Jarosław Wenderlich.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2017 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30