Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 03 luty 2015

Przy ulicy Elbląskiej na Czyżkówku trwa obecnie wyburzanie dawnego młynu parowego wybudowanych przez Niemca Maxa Krügera w XIX wieku. W ostatnim czasie pełnił on rolę magazynową. Nowy właściciel gruntu podjął decyzję o jego rozbiórce.

Opublikowano w Bydgoszcz

Miasto w sprawie zbycia udziałów w KPEC-u prowadzi negocjacje z PGE. Radni opozycji od kilku dni bezskutecznie próbują się dowiedzieć ile miasto na tej transakcji zarobi. Prezydent zasłania się tajemnicą negocjacji. Co jednak ciekawe - inny akcjonariusz KPEC-u gmina Szubin mniej więcej wie na ile pieniędzy może liczyć z tytułu zbycia swoich udziałów.

Opublikowano w Bydgoszcz

Premier Ewa Kopacz ogłosiła nominację dla nowych swoich bliskich współpracowników. Szefem jej gabinetu politycznego został Marcin Kierwiński, zaś rzecznikiem prasowym Rady Ministrów posłanka Małgorzata Kidawa-Błońska, stąd też tej funkcji nie obejmie pojawiający się z spekulacjach poseł z Bydgoszczy Paweł Olszewski.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 03 luty 2015 13:08

Rektor UKW wyróżnia prezydentów

Konstanty Dombrowicz i Rafał Bruski to laureaci statuetki zasłużonego bydgoszczanina ,,Rosa Universitatis”, którą przyznał rektor UKW Janusz Ostoja-Zagórski.

Opublikowano w Bydgoszcz

W lutym ma dojść w Polsce do zaostrzenia działań protestacyjnych rolników – po manifestacji w Żninie rolnicy w naszym województwie rozważają protest pod Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy. Instytut Rozwoju Rolnictwa im. Władysława Grabskiego uważa, że dla rolniczych protestów jest uzasadnienie.

Opublikowano w Regionalne

We wtorek inicjatywie radnych Prawa i Sprawiedliwości było poświęcone posiedzenie Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. W głosowaniu większość radnych zasiadających w tej komisji pozytywnie zaopiniowała projekt cofnięcia zgody na sprzedaż KPEC-u. Opozycja nie kryła oburzenia faktem nieobecności prezydenta Rafała Bruskiego na posiedzeniu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Węgierskie linie lotnicze Wizz Air z powodu remontu w porcie lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku przeniesie na trzy dni swoje działania operacyjne do portu im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

W niedzielę 8 lutego odbędą się wybory do Rady Osiedla Łęgnowo-Wieś. Zachęcamy osoby zamieszkałe na terenie jej funkcjonowania do udziału w wyborach, gdyż to od ich wyników zależeć będzie to – kto będzie zabiegał o interes mieszkańców do 2019 roku.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Listopad 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30