Jesteś tutaj: HomeSportZabrakło skuteczności, Korsarz pokonuje Noteć

Zabrakło skuteczności, Korsarz pokonuje Noteć

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport niedziela, 06 styczeń 2013 12:59

Kilka minut przed rozpoczęciem meczu rundy rewanżowej na inowrocławskiej hali wśród kibiców widoczny był optymizm. Była wiara, że zwycięstwo nad gdańskim Korsarzem będzie początkiem podnoszenia się Noteci z końcówki tabeli.

Co mogło się podobać w grze gospodarzy to na pewno próby rzucania za trzy punkty, głównym mankamentem była jednak mała skuteczność i często brak pomysłów na wykończenie akcji. Pierwszą kwartę Noteć przegrywała 10:17 i ta przewaga utrzymywała się przez przebieg całej drugiej kwarty. Po trzeciej kwarcie Korsarz prowadził już 38:49.

 

W czwartej kwarcie Noteć próbowała podjąć jeszcze walkę o korzystny wynik, ostatecznie jednak mecz zakończył się wynikiem 56:63.

Na nasze wyróżnienie zasługuje postawa Mikołaja Groda, który oddał 6 rzutów za trzy, z tego cztery zakończone zdobyczą punktową.

 

KSK Noteć Inowrocław – Wybrzeże Korsarz Gdańsk 56:69 (10:17; 28:36; 38:49)

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja