Jesteś tutaj: HomeSportZawisza pokonał Olimpie Elbląg

Zawisza pokonał Olimpie Elbląg

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 18 styczeń 2014 20:27

W sobotę Zawisza rozegrał natomiast drugi sparing w tym roku. Rywalem niebiesko-czarnych była Olimpia Elbląg, która została pokonana 3:2. Na boisku przeważał zespół z Bydgoszczy, brakowało jednak trochę skuteczności. Dopiero po upływie około 30 minut Zawisza zaczął stwarzać zagrożenie. Pierwsza bramka wpadła w 44 minucie, zdobył ją Portugalczyk Benrardo Vasconcelos.

W drugiej odsłonie meczu Olimpia wyrównała, Andrzeja Witana pokonał testowany przez drużynę z Elbląga Tomasz Sedlewski (67 minuta).  Zawisza prowadzenie odzyskał już w 75 minucie, autorem bramki był Kamil Drygas. Chwilę później trzecią bramkę dla Zawiszy zdobył junior bydgoskiego zespołu Korneliusz Sochań.  W 87 minucie wynik meczu ustanowił zdobywając drugiego gola w tym meczu Siedlewski.

 

W Zawiszy zobaczyliśmy także – Ciechanowskiego (junior), Skrzyńskiego, Strąka, Markowskiego, Petasza, Ziajkę, Dudka, Hermesa, Gevorgyana, Wójcickiego, Wojciechowskiego, Luisa Carlosa, Sosnowskiego i Kamińskiego. Zatem piłkarze, którzy w pierwszym sparingu Zawiszy zmierzyli się z Kaszubią Kościerzyna zostali odesłani przez trenera Tarasiewicza.  Do Bydgoszczy przybył natomiast 27-letni Portugalczyk Toze Marreco. 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)