Jesteś tutaj: HomeSportNa inauguracje ligi z Jagiellonią Białystok

Na inauguracje ligi z Jagiellonią Białystok

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport środa, 12 czerwiec 2013 17:26

Pierwszym przeciwnikiem Zawiszy na boiskach Ekstraklasy będzie Jagiellonia Białystok. Z tą drużyną zagramy na inaugurację ligi w Bydgoszczy w dniach 19-21 lipca. Tydzień później Niebiesko-Czarni zagrają na wyjeździe z Widzewem Łódź.

 

1. kolejka - 20 lipca: 

Ruch Chorzów - Lech Poznań 
Cracovia - Piast Gliwice 
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Legia Warszawa - Widzew Łódź 
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 
Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok 
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 

2. kolejka - 27 lipca: 

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 
Korona Kielce - Wisła Kraków 
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 
Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 
Lech Poznań - Cracovia 

3. kolejka - 3 sierpnia: 

Cracovia - Ruch Chorzów 
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 
Widzew Łódź - Korona Kielce 
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 

4. kolejka - 10 sierpnia: 

Ruch Chorzów - Legia Warszawa 
Lechia Gdańsk - Cracovia 
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 
Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 
Lech Poznań - Korona Kielce 

5. kolejka - 24 sierpnia: 

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 
Zagłębie Lubin - Cracovia 
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 
Korona Kielce - Piast Gliwice 
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 
Wisła Kraków - Lech Poznań 
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 

6. kolejka - 31 sierpnia: 

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 
Cracovia - Legia Warszawa 
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 
Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 

7. kolejka - 14 września: 

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 
Korona Kielce - Legia Warszawa 
Zawisza Bydgoszcz - Cracovia 
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 
Wisła Kraków - Piast Gliwice 
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 

8. kolejka - 21 września: 

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 
Cracovia - Wisła Kraków 
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 
Piast Gliwice - Widzew Łódź 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 

9. kolejka - 25 września (środa): 

Korona Kielce - Górnik Zabrze 
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 
Śląsk Wrocław - Cracovia 
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 
Piast Gliwice - Lech Poznań 

10. kolejka - 28 września: 

Ruch Chorzów - Wisła Kraków 
Cracovia - Pogoń Szczecin 
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 
Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 
Lech Poznań - Widzew Łódź 

11. kolejka - 5 października: 

Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce 
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 
Wisła Kraków - Legia Warszawa 
Jagiellonia Białystok - Cracovia 
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 
Piast Gliwice - Ruch Chorzów 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 

12. kolejka - 19 października: 

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 
Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 
Legia Warszawa - Piast Gliwice 
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 

13. kolejka - 26 października: 

Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 
Widzew Łódź - Cracovia 
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 
Lech Poznań - Legia Warszawa 

14. kolejka - 30 października (środa): 

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 
Górnik Zabrze - Cracovia 
Korona Kielce - Ruch Chorzów 
Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Wisła Kraków - Widzew Łódź 
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 

15. kolejka - 2 listopada: 

Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 
Cracovia - Korona Kielce 
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 
Lech Poznań - Górnik Zabrze 

16. kolejka - 9 listopada: 

Lech Poznań - Ruch Chorzów 
Piast Gliwice - Cracovia 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 
Widzew Łódź - Legia Warszawa 
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 
Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz 
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 

17. kolejka - 23 listopada: 

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 
Wisła Kraków - Korona Kielce 
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 
Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Cracovia - Lech Poznań 

18. kolejka - 30 listopada: 

Ruch Chorzów - Cracovia 
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 
Korona Kielce - Widzew Łódź 
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 

19. kolejka - 4 grudnia (środa): 

Legia Warszawa - Ruch Chorzów 
Cracovia - Lechia Gdańsk 
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 
Górnik Zabrze - Widzew Łódź 
Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice 
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Korona Kielce - Lech Poznań 

20. kolejka - 7 grudnia: 

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 
Cracovia - Zagłębie Lubin 
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 
Piast Gliwice - Korona Kielce 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 
Lech Poznań - Wisła Kraków 
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 

21. kolejka - 14 grudnia: 

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 
Legia Warszawa - Cracovia 
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 

22. kolejka - 15 lutego: 

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 
Legia Warszawa - Korona Kielce 
Cracovia - Zawisza Bydgoszcz 
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 
Piast Gliwice - Wisła Kraków 
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź 

23. kolejka - 22 lutego: 

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 
Wisła Kraków - Cracovia 
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 
Widzew Łódź - Piast Gliwice 
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 

24. kolejka - 1 marca: 

Górnik Zabrze - Korona Kielce 
Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz 
Cracovia - Śląsk Wrocław 
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 
Lech Poznań - Piast Gliwice 

25. kolejka - 8 marca: 

Wisła Kraków - Ruch Chorzów 
Pogoń Szczecin - Cracovia 
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Widzew Łódź - Lech Poznań 

26. kolejka - 15 marca: 

Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz 
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 
Legia Warszawa - Wisła Kraków 
Cracovia - Jagiellonia Białystok 
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 

27. kolejka - 22 marca: 

Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia 
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 
Piast Gliwice - Legia Warszawa 
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 

28. kolejka - 26 marca/29 marca: 

Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 
Cracovia - Widzew Łódź 
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Legia Warszawa - Lech Poznań 

29. kolejka - 29 marca/5 kwietnia: 

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 
Cracovia - Górnik Zabrze 
Ruch Chorzów - Korona Kielce 
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 
Widzew Łódź - Wisła Kraków 
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 

30. kolejka - 5 kwietnia/12 kwietnia: 

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 
Korona Kielce - Cracovia 
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Górnik Zabrze - Lech Poznań 

Kolejki 31-37 będą się odbywały w ramach grupy mistrzowskiej i grupy spadkowej. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

« Styczeń 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Śledź nas