Jesteś tutaj: HomeSportWłosi pokonują Ekwador

Włosi pokonują Ekwador

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport poniedziałek, 27 maj 2019 01:55
Włosi pokonują Ekwador Fot: Robert Sawicki / UMB

Stadion Zawiszy był w niedziele areną pojedynku, która zakończyła się dla reprezentacji Włoch wywalczeniem awansu. Mniej szczęścia Bydgoszcz przynosi mistrzom Ameryki Południowej Ekwadorczykom, którzy po czwartkowym remisie z Japonią, w niedzielę musieli przegryźć gorycz porażki. Takie są jednak prawa sportu.

Włosi po zwycięstwie nad Meksykiem w Gdyni, w Bydgoszczy pokonali Ekwador 1:0. Jedyną bramkę zdobył główka Andrea Pinamonti. Ekwadorczycy musieli ten mecz zakończyć w dziesiątkę z powodu ukarania jednego z obrońców czerwoną kartką. Piłkarze z Ameryki Południowej mogli o prawda wyrównać z przyznanego im rzutu karnego, ale tej szansy nie wykorzystali.

 

Skrót meczu przygotowany przez Fifa:

 

 

Warto ten materiał obejrzeć, chociażby dlatego, aby zobaczyć stadion Zawiszy na imprezie takiej rangi.

 

Na Zawiszy dzień przerwy – we wtorek Panama podejmie Francję, natomiast w środę Włochy zmierzą się z Japonią. Oba mecze rozpoczną się o godzinie 18:00.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja