Jesteś tutaj: HomeSportZawisza zagra w pucharze z BKS-em

Zawisza zagra w pucharze z BKS-em

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport poniedziałek, 10 wrzesień 2018 19:16

K-PZPN rozlosował pary III rundy Okręgowego Pucharu Polski, 26 września czeka nas pojedynek dwóch klubów piłkarskich będących członkami CWZS Zawisza: Zawiszy Bydgoszcz i BKS-u Bydgoszcz.

BKS Bydgoszcz występuje obecnie w rozgrywkach IV ligi, czyli klasę wyżej od Zawiszy. Po 6 kolejkach ma na swoim koncie 9 punktów, co daje klubowi miejsce w środku tabeli. W II rundzie Okręgowego Pucharu Polski BKS pokonał w dogrywce A-klasową Victorię Koronową w stosunku 4:5.

 

Zawisza będący liderem V ligi, do tej pory w pucharze trafiał na łatwych rywali. W I rundzie niebiesko-czarni pokonali przy ulicy Sielskiej w Fordonie drużynę Kolegium Sędziów K-PZPN, którzy nie postawili jednak zbyt wysoko poprzeczki. W II rundzie Zawisza nie grał za sprawą wolnego losu.

 

Z bydgoskich klubów w rozgrywkach OPP występuje jeszcze IV ligowa Polonia Bydgoszcz, która w III rundzie zmierzy się z GLKS Dobrcz-Wudzyn oraz III ligowy Chemik Bydgoszcz, którego rywalem będzie KS Brzoza.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja