Jesteś tutaj: HomeRegionLatos donienie na byłego ministra zdrowia

Latos donienie na byłego ministra zdrowia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 15 czerwiec 2015 16:25

Na antenie Polskiego Radia przewodniczący sejmowej Komisji Zdrowia, poseł Tomasz Latos, zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury przeciwko Bartoszowi Arłukowiczowi, który przestał być Ministrem Zdrowia. Chodzi o sprawę wywozu leków za granicę.

W opinii posła Tomasza Latosa ministerstwo Arłukowicza dozwoliło na dowolność przy wywozie leków za granicę, a to doprowadziło do sytuacji, że w polskich aptekach zabrakło ważnych środków medycznych, w tym ratujących życie. W podobnym tonie poseł Tomasz Latos wypowiadał się w ubiegłym tygodniu z mównicy sejmowej.

 

Pawłowicz na giełdzie nazwisk

Nie wiemy kto zostanie następcą odwołanego w wyniku tzw. afery taśmowej Bartosza Arłukowicza. Poważnym nazwiskiem jest były dyrektor Centrum Onkologii w Bydgoszczy prof. Zbigniew Pawłowicz.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja