Jesteś tutaj: HomeRegionLatos donienie na byłego ministra zdrowia

Latos donienie na byłego ministra zdrowia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 15 czerwiec 2015 16:25

Na antenie Polskiego Radia przewodniczący sejmowej Komisji Zdrowia, poseł Tomasz Latos, zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury przeciwko Bartoszowi Arłukowiczowi, który przestał być Ministrem Zdrowia. Chodzi o sprawę wywozu leków za granicę.

W opinii posła Tomasza Latosa ministerstwo Arłukowicza dozwoliło na dowolność przy wywozie leków za granicę, a to doprowadziło do sytuacji, że w polskich aptekach zabrakło ważnych środków medycznych, w tym ratujących życie. W podobnym tonie poseł Tomasz Latos wypowiadał się w ubiegłym tygodniu z mównicy sejmowej.

 

Pawłowicz na giełdzie nazwisk

Nie wiemy kto zostanie następcą odwołanego w wyniku tzw. afery taśmowej Bartosza Arłukowicza. Poważnym nazwiskiem jest były dyrektor Centrum Onkologii w Bydgoszczy prof. Zbigniew Pawłowicz.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy