Jesteś tutaj: HomeRegionBruski i Brejza popierają Komorowskiego

Bruski i Brejza popierają Komorowskiego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne sobota, 14 luty 2015 22:16

W Katowicach prezydenci 29 miast podpisali ,,Deklarację obywatelską”, będącą poparciem dla walczącego o reelekcję Prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego. Wśród sygnatariuszy tego porozumienia znaleźli się prezydenci Bydgoszczy i Inowrocławia.

Apelujemy do wszystkich, dla których zgoda narodowa jest wartością najwyższą, aby w nadchodzących wyborach wznieśli się ponad partyjne podziały i opowiedzieli się za kontynuacją misji Pana Bronisława Komorowskiego jako Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – czytamy w deklaracji podpisanej m.in. przez prezydentów Rafała Bruskiego i Ryszarda Brejzę. Z kujawsko-pomorskiego podpis pod tym dokumentem złożył także prezydent Włocławka Marek Wojtkowski.

 

 

- Tak, chcę być kandydatem obywatelskim, zarówno dlatego, że poparła mnie Platforma Obywatelska, jak i dlatego, że popierają mnie ci, którzy są reprezentantami Polski obywatelskiej. No bo kto może być lepszym reprezentantem obywateli, którzy świeżo podlegali weryfikacji wyborczej i przeszli przez nią we wspaniałym stylu – mówił prezydent Bronisław Komorowski.

 

Warto wspomnieć, że w czasie wyborów samorządowych do Bydgoszczy przyjechał prezydent Komorowski, który udzielił poparcia dla Rafała Bruskiego.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Śledź nas