Jesteś tutaj: HomeRegionPrezydent powołał nowy rząd z Teresą Piotrowską

Prezydent powołał nowy rząd z Teresą Piotrowską

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne wtorek, 23 wrzesień 2014 15:14

W opinii prezydenta Bronisława Komorowskiego przed nową premier Ewą Kopacz trudny okres, w czasie którego przypadną trzy kampanie wyborcze. Życzył on nowej premier i członkom jej Rady Ministrów odwagi i rozwagi przy podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości Polski.

 

- Wzięcie odpowiedzialności za Polskę właśnie w tym trudnym okresie to jest wielka rzecz, to sprawdzian postawy wobec ojczyzny, wobec także służby na rzecz ojczyzny. Za to serdecznie dziękuję – mówił dzisiaj prezydent Bronisław Komorowski w czasie uroczystości zaprzysiężenia nowego rządu.

 

Oficjalne powołanie otrzymała dzisiaj także posłanka Teresa Piotrowska na funkcję Ministra Spraw Wewnętrznych.

 

W środę po południu Sejm wybierze nowego marszałka. Kandydatem koalicji PO – PSL na to stanowisko będzie poseł Radosław Sikorski.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy