Jesteś tutaj: HomeRegionSpółki kolejowe integrują taryfy – na razie w ramach biletów weekendowych

Spółki kolejowe integrują taryfy – na razie w ramach biletów weekendowych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne piątek, 14 lipiec 2017 19:34

Razem w Polskę – to nazwa biletu weekendowego, wspólnego przewoźników PKP Intercity i POLREGIO (dawne Przewozy Regionalne). Posiadacze tego biletu będą mogli w dany weekend odbyć nieograniczoną liczbę podróży pociągami obu przewoźników, co może się okazać doskonałą ofertą na wakacje.

Bilety weekendowe nie są niczym nowym, ale do tej pory problemem był brak integracji taryfowej. Mogliśmy kupić bilet np. w PKP Intercity, ale już nie pozwalał on podróżować pociągiem klasy Regio, co wiązało się niekiedy z faktem konieczności oczekiwania na pociąg wystawcy biletu. Na bilecie Razem w Polsce nie będzie z tym problemu, choć jest on nieco droższy – kosztuje 109 zł.

 

- Połączenie ofert dwóch tak dużych przewoźników daje podróżnym spore możliwości, szczególnie  w sezonie wakacyjnym. Mam nadzieję, że wspólny bilet weekendowy zachęci do turystycznego odkrywania uroków naszego kraju – mówi Marek Chraniuk, prezes zarządu PKP Intercity.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy