Jesteś tutaj: HomePolecanePrzesyłki do Holandii - wszystko co musisz o nich wiedzieć

Przesyłki do Holandii - wszystko co musisz o nich wiedzieć

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane czwartek, 14 luty 2019 16:32

Coraz więcej osób korzysta z kurierów oferujących usługi międzynarodowe. Wysyłamy za granicę paczki z prezentami dla bliskich, ale i dokumenty związane z podpisaniem umów, próbki swoich wyrobów czy nawet zamawiamy palety i realizujemy wysyłki biznesowe. To dobry znak, polski kapitał rośnie, jesteśmy doceniani za granicą, jednak powstaje zasadnicze pytanie - z jakich kurierów warto korzystać, aby nie zapłacić majątku, ale i zapewnić sobie szybkie terminy realizacji?

Przesyłka do Holandii - gdzie szukać kuriera?

Niezależnie od tego, jaki rodzaj przesyłki chcesz nadać - list z umową bądź życzeniami dla bliskich, może paczuszkę z prezentem bądź próbkę towarów z Twojej manufaktury? A może całą paletę - ze swoimi rzeczami, bo transport z nimi jest kłopotliwy, bądź realizujesz już zamówienie biznesowe? Szukaj kuriera i realizuj przesyłki do Holandii za pomocą https://www.epaka.pl/przesylki-do-holandii. Ma to szereg swoich zalet. Prosty i intuicyjny system, przenosi Cię krok po kroku w realizacji zamówienia. Pierwszy etap polega na wyborze kraju destynacji, w naszym przypadku - Holandii, następnie określasz zmienne związane z samą paczką, pamiętaj o precyzyjnym wpisaniu masy, a także wymiarów. To pozwoli na otrzymanie dokładnej wyceny w kolejnym kroku i wyboru kuriera, który zapewni najlepsze warunki, które jesteś w stanie zaakceptować. Zaletą tego rozwiązania to możliwość opłacenia kosztów poprzez przelewy natychmiastowe (choć metod jest znacznie więcej!). Jeżeli potrzebujesz, otrzymasz również fakturę na to zamówienie.

 

Formalności związane z nadawaniem paczek do Holandii

Warto na chwilę się zatrzymać i wspomnieć o kilku formalnościach. Holandia należy do wspólnoty europejskiej, dlatego nadając paczki z Polski, nie musisz się martwić opłatami związanymi z cłem czy VATem. Nawet nadawanie przesyłek biznesowych jest zwolnione z tych formalności. Wszystko realizujesz między sobą, a drugim kontrahentem.

 

Zwróć szczególną uwagę również na samą paczkę i sposób, w jaki ją pakujesz. Musisz pamiętać, że droga jest bardzo długa, dlatego podczas jazdy, źle i niewłaściwie zabezpieczona przesyłka może ulec zniszczeniu. Jeżeli w środku przewozisz wyjątkowo delikatne produkty, oklej je folią bąbelkową, bądź włóż do środka wypełniacze czy to z tworzywa sztucznego czy papieru. Pamiętaj też, że Holendrzy są znani z ekologicznego podejścia do życia, dlatego docenią, jeżeli do wypełnienia użyjesz recyklingowych materiałów (np. zmielonego papieru z gazet). To jednak nie jest konieczność, ale mile widziany dodatek.

 

Jak długo realizowane są przesyłki

Jeżeli korzystasz z pomocy serwisu epaka.pl, możesz umówić się z kurierem na osobisty odbiór przesyłki z Twojego domu, wystarczy tylko podać dokładny adres i pozostawić numer telefonu w formularzu do kontaktu. Przesyłki są zabierane tego samego dnia do centrum logistycznego kuriera, którego usługi będziesz wybierać i natychmiast realizowane. Po weryfikacji wagi i wymiarów, trafi na sortownię, a następnie - na właściwe samochody, które będą jechać w stronę Holandii. Niektórzy kurierzy realizują codziennie takie trasy, inni raz na dwa, może trzy dni. Naturalnie czas dostarczenia jest szczegółowo opisany na stronie z zamówieniem usługi, dlatego będziesz wiedzieć, ile to będzie trwać.

Komentarze

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy