Jesteś tutaj: HomeInowrocławW sprawie obchodów policja nie prowadzi postępowania

W sprawie obchodów policja nie prowadzi postępowania

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 14 styczeń 2013 20:21

Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu poinformowała nas, że nie prowadzi żadnego postępowania w sprawie kibiców, którzy uczestniczyli w sobotę 5 stycznia w obchodach 94 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Odpowiadając na Pana maila informuję, że Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu na poruszony przez Pana temat, nie prowadzi żadnego postępowania karnego – informuje nas asp. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.

 

O tym, że liderzy kibiców Zawiszy zostali przesłuchani w związku z uroczystością poinformował w serwisie społecznościowym Rafał Cyms, wnuk kapitana Pawła Cymsa, który w styczniu 1919 roku dowodził walkami o Inowrocław.

 

Dotyczyły one najprawdopodobniej niezgodnego z prawem odpalenia rac, którymi kibice chcieli uświetnić uroczystość. Na chwilę obecna nie mamy informacji także o żadnym postępowaniu mandatowym związku z zaistniałym zajściem.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

« Sierpień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Wiadomości z regionu

Śledź nas