Jesteś tutaj: HomeInowrocławW sobotę festyn papieski w Inowrocławiu

W sobotę festyn papieski w Inowrocławiu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 25 kwiecień 2014 11:45

Miasto w którym kult błogosławionego, a już za kilkadziesiąt godzin świętego papieża Jana Pawła II jest bardzo silny organizuje w sobotę festyn papieski. Będzie zarówno coś dla ciała, ale też wiele spraw poświęconych kwestiom duchowym.

Festyn rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00 w muszli koncertowej Parku Solankowego modlitwą Koronki do Miłosierdzia Bożego. W tym czasie odbywać będą się na stoiskach regionalnych różnego rodzaju degustacje oraz konkursy z nagrodami. Po modlitwie zagrają zespoły religijne.

 

O godzinie 18:30 w parafii p.w. św. Józefa Oblubieńca odprawiona zostanie uroczysta msza, po której wyruszy procesja światła na Skwer Jana Pawła II. O godzinie 21:00 w tym miejscu planowany jest Apel Jasnogórski.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu