Jesteś tutaj: HomeInowrocławPark Solankowy może stać się najlepszym produktem turystycznym 2013 roku

Park Solankowy może stać się najlepszym produktem turystycznym 2013 roku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 08 październik 2013 14:12

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna wręczyła w ubiegłym tygodniu prezydentowi Ryszardowi Brejzie statuetkę i certyfikat potwierdzający nadanie tytułu ,,Najlepszego Produktu Turystycznego Regionu 2013” dla Parku Solankowego w Inowrocławiu.

W skali województwa kujawsko-pomorskiego Inowrocław uzyskał zatem już pewien prestiż. Przyznanie tego certyfikatu otwiera także drogę do udziału w ogólnopolskim plebiscycie na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny 2013”, który organizowany jest przez Polską Organizację Turystyczną.

 

Regionalna kapituła doceniła między innymi oddaną do użytku w tym roku Pijalnię Wód Mineralnych, która mieści się na terenie Solanek.

Nie pozostaje nam więc nic innego niż trzymać kciuki za Park Solankowy.

 

Kilka dni temu zakończył się natomiast inny plebiscyt który Polska Organizacja Turystyczna przeprowadziła wraz z portalem Wirtualna Polska. Internauci za najciekawszą atrakcję w roku 2013 uznali Chmielaki Krasnostawkie. Niewiele mniej głosów zdobyły inowrocławskie Solanki. Pozostałe wydarzenia znalazły się daleko w tyle. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Sportis Social Footbal Club na czele ligi

  W meczu 3 kolejki IV ligi Sportis Social Club w podbygoskim Łochowie pokonał wysoko Chełminiankę Chełmno, dzięki czemu z kompletem punktów (9) samodzielnie przewodniczy tabeli. Na kolejnych miejscach z 7 punktami plasuje się dla kluby z Włocławka – Włocłavia i Lider – ten drugi klub 2:0 pokonał Chemika Bydgoszcz.

  Etykiety: piłka nożna
 • Dobry weekend dla bydgoskich klubów w IV lidze

  8 i 9 sierpnia rozegrana została 2 kolejna IV ligi kujawsko-pomorskiej. Liderami po dwóch meczach są z kompletem punktów Włocłavia Włocławek i Sportis Łochowo. Swoje mecze wygrali także Zawisza i Chemik.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • 15 sierpnia 1920 – to ważna data domykająca klamrę

  100. rocznica Bitwy Warszawskiej to na pewno szczególne obchody Święta Wojska Polskiego, nie tylko z powodu jubileuszowej rocznicy, ale też tego, że świętowanie zostało ograniczone przez pandemię COVID-19 – dzisiaj nie odbędzie się w Warszawie coroczna uroczysta defilada, także lokalne uroczystości przesunięto na inne dni. Z drugiej strony, może z powodu znacznie uboższej otoczki, mamy więcej czasu na przemyślenie sedna, a jest co poddać refleksji.

 • Jedna noc wstrząsnęła życiem wielu

  W nocy z 11 na 12 sierpnia 2017 przez część kraju przeszły nawałnice, które wyrządziły ogromne szkody, najbardziej poszkodowana okazała się gmina Sośno w powiecie sępoleńskim, ale żywioł szkody wyrządził w kilku powiatach naszego województwa. Zerwane dachy zakryte prowizorycznymi plandekami, czy nawet tygodnie bez dostępu do prądu. Tak wyglądała północno-zachodnia część naszego województwa przed trzema laty.

Wiadomości z regionu