Jesteś tutaj: HomeInowrocławZnani muzycy nagrali teledysk na czas pandemii. Teledysk promuje Inowrocław

Znani muzycy nagrali teledysk na czas pandemii. Teledysk promuje Inowrocław

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 29 maj 2020 12:48

Razem Robimy Dobro to nazwa projektu muzycznego, a jednocześnie piosenki, w której wzięło udział kilku znanych polskich wykonawców. Zdjęcia do teledysku wykonano w Inowrocławiu, którego walory zostały pokazane w materiale. Pomysłodawcą projektu jest zespół GoldeN Life i Jarek Jurek - właściciel agencji JJ Artist Home.

W teledysku wystąpili: GoldeN Life, Patrycja Markowska , Małgorzata Ostrowska , Urszula , Roksana Węgiel , Zuza Jabłońska, Natalia Zastępa , Felicjan Andrzejczak, Staszek Karpiel-Bułecka , Artur Gadowski (IRA), Andrzej Krzywy (De Mono), Grzegorz Kupczyk (CETI).

 

 

Teledysk powstał przy wsparciu Miasta Inowrocławia oraz Kujawskiego Centrum Kultury. W poniedziałek 1 czerwca planowana jest jego emisja w programie ,,Dzień Dobry TVN”.

 

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu