Jesteś tutaj: HomeInowrocławMinister Bieńkowkska poparła inowrocławską obwodnicę

Minister Bieńkowkska poparła inowrocławską obwodnicę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 09 maj 2013 18:20

W Inowrocławiu gościła w czwartek Minister Rozwoju Regionalnego Elżbieta Bieńkowska, której towarzyszył marszałek województwa Piotr Całbecki. Pani minister wizytowała realizowane w stolicy Kujaw Zachodnich inwestycje za środki z Unii Europejskiej, była także okazja rozmowy na temat budowy obwodnicy Inowrocławia, która po ostatnich słowach ministra transportu ma małe szansę na realizacje.

Wszystkie obwodnice, które przygotowane są do realizacji od strony dokumentacyjnej powinny być budowane – powiedziała minister Elżbieta Bieńkowska. I chodź minister Bieńkowska za infrastrukturę bezpośrednio nie odpowiada, to jest członkiem rządu, który ustala harmonogram inwestycji drogowych. Zatem istnieje szansa, że propozycje ministra Nowaka zostaną zmienione przez rząd. 

 

Minister Bieńkowska odwiedizła między innymi jednąz najnowocześniejszych drukarni w Polsce ,,Pozkal" oraz inowrocławskie Solanki. 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Zawisza ma poważnego partnera

    Polski Koncern Naftowy Orlen będzie partnerem klubu Zawisza Bydgoszcz. Największy gracz na polskim rynku naftowym będzie wspierał zarówno drużynę seniorów oraz szkolenie dzieci i młodzieży.

  • PZPN przekazał Bydgoszczy repliki Pucharu Polski i Superpucharu

    W 2014 roku Zawisza Bydgoszcz osiągnął historyczny sukces zdobywając Puchar Polski, po pokonaniu w meczu finałowym Zagłębia Lubin. Niedługo później bydgoski klub pokonał w meczu o Superpuchar Polski Legię Warszawa. Później dla Zawiszy zaczął się gorszy czas, a trofea zniknęły.

    Etykiety: Zawisza Bydgoszcz

Wiadomości sportowe

« Listopad 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Wiadomości z regionu

Śledź nas