Jesteś tutaj: HomeInowrocławWroński z poparciem Gowina. Co na to PiS?

Wroński z poparciem Gowina. Co na to PiS?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław środa, 24 styczeń 2018 23:40
Wroński z poparciem Gowina. Co na to PiS? Fot: Julita Klocek / Ki24.info

W Państwowej Szkole Muzycznej w Inowrocławiu odbyła się dzisiaj konwencja samorządowa, której głównymi bohaterami byli wicepremier Jarosław Gowin oraz radny Marcin Wroński. Można powiedzieć, już oficjalnie kandydat ,,Porozumienia” na prezydenta Inowrocławia.

- Władzom Prawa i Sprawiedliwości oficjalnie przedstawiliśmy kandydaturę Marcina Wrońskiego, jako wspólnego kandydata w wyborach na prezydenta Inowrocławia. Marcin otarł się o prezydenturę, przez cztery lata pracował bardzo ciężko, bardzo intensywnie i pełni odpowiedzialne funkcje – mówił o Marcinie Wrońskim, wicepremier Jarosław Gowin.

 

- Zaniedbano bliskość Inowrocławia do autostrada i drogi ekspresowej. Źle określono potrzeby Inowrocławia, bo uznano, że miastu potrzebna jest obwodnica – mówił Marcin Wroński o rządach w ostatnich latach.

 

Czy Wroński będzie kandydatem Zjednoczonej Prawicy? Czy też Prawo i Sprawiedliwość wystawi swojego kontrkandydata? Z informacji jakie otrzymaliśmy nieoficjalnie od działaczy PiS-u, kompromis jest raczej dalej niż bliżej, bowiem partia Jarosława Kaczyńskiego na chwilę obecną planuje wystawić wkrótce swojego kandydata.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

  Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

 • Bruski: Jak ktoś wieszczy koniec lekkiej atletyki w Bydgoszczy to jest w błędzie

  Historyczny triumf Polski na 100. lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to już historia. To, że doszło do tego w Bydgoszczy to efekt wielu zorganizowanych dużych imprez w naszym mieście. Czy to będzie już pożegnanie z wielkimi wydarzeniami lekkoatletycznymi dla Bydgoszczy? Takie spekulacje się pojawiły, które ożywają gdy swoje ambicje prezentuje Śląsk.

Wiadomości sportowe

« Sierpień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 • Rząd szacuje straty spowodowane suszą na ponad miliard złotych

  Problem suszy, a właściwie ogólnego deficytu wody, dostrzegalny jest od kilku tygodni. Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach ocenił, że w okresie od 11 czerwca do 10 sierpnia zjawisko suszy dotknęło prawie wszystkie gminy w województwie kujawsko-pomorskim, w różnym stopniu. Ministerstwo Rolnictwa kładzie na stół pierwszą pulę pieniędzy.

  Etykiety: susza Rolnictwo
 • Udany skok ze spadochronem posła Skuteckiego

  Co ciekawego w polityce słychać? Dobiega końca proces kształtowania list, choć nie trzeba się też aż tak śpieszyć, bo ostateczny termin rejestracji kandydatów minie dopiero 3 września. W ostatnim tygodniu poznaliśmy całą listę kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, potwierdziły się jedynki komitetach Lewicy i PSL-Kukiz.

Wiadomości z regionu

Śledź nas