Jesteś tutaj: HomeInowrocławWroński z poparciem Gowina. Co na to PiS?

Wroński z poparciem Gowina. Co na to PiS?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław środa, 24 styczeń 2018 23:40
Wroński z poparciem Gowina. Co na to PiS? Fot: Julita Klocek / Ki24.info

W Państwowej Szkole Muzycznej w Inowrocławiu odbyła się dzisiaj konwencja samorządowa, której głównymi bohaterami byli wicepremier Jarosław Gowin oraz radny Marcin Wroński. Można powiedzieć, już oficjalnie kandydat ,,Porozumienia” na prezydenta Inowrocławia.

- Władzom Prawa i Sprawiedliwości oficjalnie przedstawiliśmy kandydaturę Marcina Wrońskiego, jako wspólnego kandydata w wyborach na prezydenta Inowrocławia. Marcin otarł się o prezydenturę, przez cztery lata pracował bardzo ciężko, bardzo intensywnie i pełni odpowiedzialne funkcje – mówił o Marcinie Wrońskim, wicepremier Jarosław Gowin.

 

- Zaniedbano bliskość Inowrocławia do autostrada i drogi ekspresowej. Źle określono potrzeby Inowrocławia, bo uznano, że miastu potrzebna jest obwodnica – mówił Marcin Wroński o rządach w ostatnich latach.

 

Czy Wroński będzie kandydatem Zjednoczonej Prawicy? Czy też Prawo i Sprawiedliwość wystawi swojego kontrkandydata? Z informacji jakie otrzymaliśmy nieoficjalnie od działaczy PiS-u, kompromis jest raczej dalej niż bliżej, bowiem partia Jarosława Kaczyńskiego na chwilę obecną planuje wystawić wkrótce swojego kandydata.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Kolejny remis Zawiszy w przygotowaniach do rundy jesiennej

  W sobotę, w samo południe, rozpoczął się mecz sparingowy pomiędzy V-ligowcami Zawiszą Bydgoszcz i Wisłą Tczew (okręg malborski). Podobnie jak ubiegłotygodniowy sparing ze Spartą Brodnica, mecz ten zakończył się remisem.

 • Tyczkarki i tyczkarze będą rywalizować w.... galerii handlowej

  W najbliższą sobotę w Zielonych Arkadach odbędzie się lekkoatletyczny miting w skoku o tyczce. Zobaczymy polskie gwiazdy w tej dyscyplinie: Annę Rogowską, Monikę Pyrek, Piotra Liska i Pawła Wojciechowskiego. Ten ostatni powinien liczyć na szczególny doping, z racji trenowania w bydgoskim Zawiszy.

Wiadomości sportowe

« Luty 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kosma Złotowski

 • Wykonawca trzech odcinków S-5 chce większej zapłaty

  Włoska firma Impresa Pizzaroti chce zwiększenia wartości realizowanego w ramach budowy drogi ekspresowej S-5 kontraktu. Impresa Pizzaroti wygrała przetarg na realizację trzech odcinków w województwie kujawsko-pomorskim: Białe Błota – Nowe Marzy – Dworzyskowo; Dworzyskowo – Aleksandrowo oraz Białe Błota – Szubin.

 • Czy będzie przetarg na przewozy kolejowe w kujawsko-pomorskim?

  Radny Michał Krzemkowski odnosząc się do zapowiedzi medialnych wyraził pogląd, że ogłaszanie przetargu na obsługę połączeń kolejowych w województwie to zły pomysł i Zarząd Województwa powinien dalej powierzać usługę państwowo-samorządowym Przewozom Regionalnym. Zdaniem marszałka Piotra Całbeckiego decyzja o przetargu ostatecznie jeszcze nie zapadła.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.