Jesteś tutaj: HomeInowrocławWroński z poparciem Gowina. Co na to PiS?

Wroński z poparciem Gowina. Co na to PiS?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław środa, 24 styczeń 2018 23:40
Wroński z poparciem Gowina. Co na to PiS? Fot: Julita Klocek / Ki24.info

W Państwowej Szkole Muzycznej w Inowrocławiu odbyła się dzisiaj konwencja samorządowa, której głównymi bohaterami byli wicepremier Jarosław Gowin oraz radny Marcin Wroński. Można powiedzieć, już oficjalnie kandydat ,,Porozumienia” na prezydenta Inowrocławia.

- Władzom Prawa i Sprawiedliwości oficjalnie przedstawiliśmy kandydaturę Marcina Wrońskiego, jako wspólnego kandydata w wyborach na prezydenta Inowrocławia. Marcin otarł się o prezydenturę, przez cztery lata pracował bardzo ciężko, bardzo intensywnie i pełni odpowiedzialne funkcje – mówił o Marcinie Wrońskim, wicepremier Jarosław Gowin.

 

- Zaniedbano bliskość Inowrocławia do autostrada i drogi ekspresowej. Źle określono potrzeby Inowrocławia, bo uznano, że miastu potrzebna jest obwodnica – mówił Marcin Wroński o rządach w ostatnich latach.

 

Czy Wroński będzie kandydatem Zjednoczonej Prawicy? Czy też Prawo i Sprawiedliwość wystawi swojego kontrkandydata? Z informacji jakie otrzymaliśmy nieoficjalnie od działaczy PiS-u, kompromis jest raczej dalej niż bliżej, bowiem partia Jarosława Kaczyńskiego na chwilę obecną planuje wystawić wkrótce swojego kandydata.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

Kownacki
Jasiakiewicz

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.