Jesteś tutaj: HomeInowrocławDwa ciała pod Złotnikami Kujawskimi. Przyczyny śmierci nieznane

Dwa ciała pod Złotnikami Kujawskimi. Przyczyny śmierci nieznane

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 27 grudzień 2017 18:33
Dwa ciała pod Złotnikami Kujawskimi. Przyczyny śmierci nieznane Fot: Ki24.info

W wigilię policjanci otrzymali informację, iż na polu w Jordanowie, niedaleko Złotnik Kujawskich, leży zakrwawiony mężczyzna. Po przybyciu służb na miejsce stwierdzono zgon 29-latka. To nie jedyne ciało odnalezione na tym obszarze. Policjanci podejrzewają, że przyczyną śmierci mogła być bójka.

Dzisiaj rano policjanci, którzy przeszukiwali teren wspólnie ze strażakami i ratownikami WOPR znaleźli w oczku wodnym kolejne ciało mężczyzny. Mniej więcej 300 metrów od miejsca odnalezienia pierwszych zwłok. Przyczyny śmierci obu mężczyzn wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

 

Do tej pory policjanci zatrzymali w tej sprawie osiem osób, z tego wobec trójki zatrzymanych zastosowano tymczasowy areszt. Podejrzewa się, że do zgonów mogło dojść w trakcie bójki pomiędzy dwoma grupami.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Skrót meczu: Zawisza – Rawys Raciąż

  Remis lidera A-klasy z Rawysem został odebrany jako niespodzianka. Niestety w tym meczu nie padły żadne bramki, było natomiast wiele niewykorzystanych sytuacji. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego meczu.

 • Rawys znowu krzyżuje szyki Zawiszy

  Niespodzianką w rundzie jesiennej była porażka faworyta do awansu – Zawiszy Bydgoszcz w Rawysem Raciąż. Dzisiaj piłkarze Rawysa ponownie sprawili niespodziankę w konfrontacji z Zawiszą.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • Sejmik będzie procedował nad czymś takim

  Konwent Sejmiku Województwa postanowił o dołączeniu do dzisiejszego porządku obrad wyrażenia poparcia dla ,,Deklaracji Mieszkańców Województwa Kujawsko-Pomorskiego w 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości”. Treść konwencji pokazuje jak bardzo ważnymi sprawami zajmuje się nasz sejmik (ironia), jednocześnie w żaden sposób nie uwzględnia uwarunkowań historycznych Kujaw i Pomorza.

 • PKW: Propozycja zmian okręgów do sejmiku jest zbyt daleko idąca

  Na poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa nie będzie procedowany projekt uchwały autorstwa marszałka województwa, który zakładał dość daleko idące zmiany w okręgach wyborczych. Jak udało nam się ustalić – wątpliwości wobec propozycji marszałka ma komisarz wyborczy.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.