Jesteś tutaj: HomeRegionSzefowa MSW: Pan Całbecki nie ma szacunku dla mieszkańców Bydgoszczy

Szefowa MSW: Pan Całbecki nie ma szacunku dla mieszkańców Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 01 grudzień 2014 11:50

Na portalu społecznościowym Facebook minister polskiego rządu Teresa Piotrowska krytycznie odniosła się do nominowania przez Platformę Obywatelską Piotra Całbeckiego na marszałka województwa.

 

Rada regionu PO w zdecydowanej większości opowiedziała się za powołaniem Piotra Całbeckiego na funkcję marszałka. Ostateczną decyzję podejmie jednak w tajnym głosowaniu Sejmik, który składa się też z przedstawicieli PSL, PiS i SLD. Najprawdopodobniej głosowanie w tej sprawie odbędzie się dzisiaj.

 

Pozytywnie nominację Całbeckiego ocenił na Facebook-u, były radny PiS Józef Rogacki. W odpowiedzi minister Teresa Piotrowska stwierdziła - Niestety nie wszystkich cieszy! Zwłaszcza nie cieszy brak szacunku Pana Całbeckigo dla mieszkańców Bydgoszczy! Cieszy Ciebie Józiu bo dla Ciebie Pan Marszałek stworzył specjalne stanowisko pracy więc musisz popierać.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja