Jesteś tutaj: HomeEurowyborySpot: Gowin sprzeciwia się rewolucji obyczajowej

Spot: Gowin sprzeciwia się rewolucji obyczajowej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego poniedziałek, 28 kwiecień 2014 13:06

Do tej pory partia Jarosława Gowina Polska Razem skupiała się w swojej kampanii wyborczej na krytyce bratobójczej wojny Platformy Obywatelskiej z Prawem i Sprawiedliwością. Słabe notowania sprawiają jednak, że sztabowcy Gowina zaczynają zmieniać taktykę.

- Polacy mają dość tego jałowego sporu. My jesteśmy alternatywą – próbuje bezskutecznie przekonywać Polaków były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin. Nie przynosi to jednak większych efektów, gdyż najwyższe notowanie w sondażu portalu ewybory.eu Polska Razem zanotowała na poziomie 5%, w innych badaniach ten wynik jest znacznie poniżej progu wyborczego.

 

Dzisiaj Polska Razem Jarosława Gowina pokazuje nowy spot, w którym zarzuca europejskiej lewicy dążenie do niezgodnej z polską kulturą rewolucji obyczajowej oraz narzucenie Polakom adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Te działania wspierać ma w Polsce nie tylko lewica, czyli Leszek Miller i Janusz Palikot, ale także Platforma Obywatelska Donalda Tuska. Na swoim spocie PR przypomina, że Jarosław Gowin jako minister sprawiedliwości sprzeciwiał legalizacji małżeństw homoseksualnych:

 

Czy zmiana retoryki kampanijnej przełoży się na zmianę notowań? Pokażą najbliższe tygodnie.

Komentarze

 

Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.