Jesteś tutaj: Home

Trwa cicha wojna PR z Arrivą?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne niedziela, 22 grudzień 2013 20:24

Na 7 stycznia zapowiedziany jest strajk kolejarzy Przewozów Regionalnych, którzy grożą, że na odcinki łączące miasta: Bydgoszcz, Toruń i Inowrocław nie wyjadą tego dnia żadne pociągi. Ucierpią na tym zatem głównie pasażerowie. Otrzymujemy także skargi od czytelników, na temat innych utrudnień jakie pojawiają się w związku z konfliktem pomiędzy przewoźnikami.

 Kolejka do kasy sięgała schodów zejściowych na perony. Udałem się zatem do biletomatu i ku mojemu zdziwieniu Przewozy Regionalne usunęły połączenia w kierunku Piły- czyżby to kolejny krok do złośliwości? – pisze na swoim blogu Aleksander Majewski prezes Stowarzyszenia Miłośników Kolei ze Żnina, o zdarzeniu jakie miało miejsce wczoraj. Część połączeń z Bydgoszczy do Nakła i Piły obsługuje Arriva. Obaj przewoźnicy powinni honorować swoje bilety.

 

Majewski zwraca także uwagę, że kasy Przewozów Regionalnych były zamknięte mimo, że według wywieszonej informacji powinny być otwarte.

 

Szerzej o temacie na blogu -  Złośliwość, zazdrość oraz strajk 

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 04.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie –224

- liczba osób hospitalizowanych – 162

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 11988

- liczba osób objętych nadzorem – 1031

- liczba pobranych próbek – 3499

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów