Jesteś tutaj: Home

Po raz kolejny zagrają koncert dla najbardziej potrzebujących

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 24 grudzień 2018 08:00

,,Betlejem w Bydgoszczy” - to już cykliczna impreza, odbywająca się tuż po świętach Bożego Narodzenie w HSW Łuczniczka. Dochód z tego koncerty przeznaczany jest na pomoc potrzebującym. Tegoroczny koncert odbędzie się w sobotę 5 stycznia (początek godzina 18:00).

Wystąpią m.in. Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate.O, Dana Vynnytska i inni artyści. Będzie można posłuchać najpiękniejszych kolęd z różnych stron świata w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich z różnych epok, kultur i stron świata.

 

Na koncert zaprasza Fundacja ,,Wiatrak”, która w swoim fordońskim biurze prowadzi również sprzedaż biletów. Ich cena zależna jest od miejsca usytuowania. W Wiatraku można nabyć ponadto w cenie 39,90 zł płytę ,,Jak w Betlejem”, nawiązującą do trasy koncertowej ,,Betlejem w Polsce” z ubiegłego roku.

 

Prowadzona jest również internetowa dystrybucja biletów na stronie wydarzenia: https://www.betlejemwpolsce.pl/pl/betlejem-w-bydgoszczy

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy