Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 06 grudzień 2014

Władze miasta zdecydowały się w tym roku zorganizować koncert sylwestrowy, który odbędzie się pod nazwą – Światowe Przeboje na Starym Rynku. Wystąpią uczestnicy programów telewizyjnych - „Mam Talent”, „Bitwy na Głosy”, „Must Be The Music” i „Got to Dance. Tylko Taniec.

Opublikowano w Bydgoszcz

W piątek lider bydgoskiej Nowej Prawicy Marcin Sypniewski wystosował List Otwarty, w którym sugeruje wprost podjęcie działań w celu likwidacji województwa kujawsko-pomorskiego, gdyż nie będzie on służył Bydgoszczy i otaczającemu ją regionowi. Spotkał się on z dość dużym zainteresowaniem internautów, jedni wyrażali poparcie dla inicjatywy, było też wiele głosów krytycznych.

Opublikowano w Regionalne
sobota, 06 grudzień 2014 16:53

Pracami tych komisji pokierują nasi radni

W ubiegłym tygodniu Sejmik dokonał podziału funkcji w komisjach merytorycznych, Przewodniczącymi komisji zostali Zbigniew Pawłowicz (PO) i Marek Witkowski (PiS).

Opublikowano w Regionalne
sobota, 06 grudzień 2014 11:30

Andrzej Kaczmarek zostanie radnym

Grażyna Ciemniak złożyła przed piątkowymi obradami rezygnację z funkcji radnej Rady Miasta Bydgoszczy. Najprawdopodobniej zdecyduje się objąć mandat poselski, gdyż po przejściu posła Jarosława Katulskiego pojawił się wakat.

Opublikowano w Bydgoszcz
sobota, 06 grudzień 2014 10:28

Bogdan Dzakanowski miał rację

I sesja Rady Miasta Bydgoszczy rozpoczęła się już w poniedziałek, z racji braku ustaleń o podziale stanowisk w koalicji radni zdecydowali się jednak ogłosić przerwę do piątku, w międzyczasie zmieniając porządek obrad. Jak się okazało, nie do końca zgodnie z prawem, stąd też ten błąd musieli poprawiać. Jedynym radnym, który w tej kwestii nie może sobie mieć nic do zarzucenia jest Bogdan Dzakanowski.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Zapowiedź europejskiej debaty o przyszłości Unii Europejskiej

    W czwartek o godzinie 15 w sali plenarnej Parlamentu Europejskiego odbędzie się debata z udziałem liderów europejskich partii o przyszłości Unii Europejskiej. Na naszych łamach będziemy ją transmitować, przygotujemy z niej też skrót. Dzisiaj w kilku zdaniach chcemy ją zapowiedzieć.

  • Eurowybory w regionie zanoszą się na najnudniejsze w historii (komentarz wyborczy)

    Za niecałe 3 tygodnie europejczycy wybiorą reprezentacje blisko 0,5 mld obywateli Unii Europejskiej. Gdyby to były inne wybory (parlamentarne czy samorządowe) to bylibyśmy w kulminacji kampanii wyborczej – w naszym regionie tak naprawdę ona się dopiero zaczyna – powoli zaczęły się pojawiać się banery i bilboardy z kandydatami, ale i tak dość oszczędnie.

Wiadomości z regionu