Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW sylwestrową noc odbędzie się koncert na Starym Rynku

W sylwestrową noc odbędzie się koncert na Starym Rynku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 06 grudzień 2014 22:13

Władze miasta zdecydowały się w tym roku zorganizować koncert sylwestrowy, który odbędzie się pod nazwą – Światowe Przeboje na Starym Rynku. Wystąpią uczestnicy programów telewizyjnych - „Mam Talent”, „Bitwy na Głosy”, „Must Be The Music” i „Got to Dance. Tylko Taniec.

Zabawa sylwestrowa pod chmurką rozpocznie się o godzinie 21:00.

 

Na scenie pojawią się artyści, którzy swoją karierę zaczynali w najpopularniejszych programach „talent show”. Zdobywali dziesiątki tysięcy głosów, byli uwielbiani przez publiczność, doceniani przez jurorów. Zobaczymy rdzennych Latynosów z formacji Punto Latino. Usłyszymy hity w wykonaniu zespołu Cayo z wokalistką Agnieszką Zawidzką. Zachwycą nas energetyczni muzycy z BE.MY. Przeniesiemy się w niezwykle modne czasy lat 20-tych i 30-tych. Taneczne choreografie przygotuje i do tańca porwie bydgoszczan fantastyczna ekipa z BAILAMOS, a całość oprawi DJ GAMbit. Przygotujcie się na blisko pięć godzin fantastycznej, niezapomnianej sylwestrowej imprezy. W tę wyjątkową noc na scenie można będzie wygrać atrakcyjne niespodzianki, w tym także nowoczesne tablety i smartphony – informuje Urząd Miasta Bydgoszczy. O północy planowany jest także pokaz sztucznych ogni. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

Warte obejrzenia

 • Dobre wyniki Polaków na Memoriale Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy

  Natalia Kaczmarek we wspaniałym stylu wygrała bieg na 400 metrów podczas 6. Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy. Kaczmarek zwyciężyła w czasie 49.86 sek., bijąc rekord mityngu. Rekordów mityngu w Bydgoszczy było zresztą więcej, a publiczność zgromadzona na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka nie mogła się nudzić i oklaskiwała też m.in. zwycięstwo Pawła Fajdka w rzucie młotem.

 • Zakończyły się Wioślarskie Mistrzostwa Europy w Kruszwicy. Sportowo Polska jednak nie dominowała

  Za nami kolejna międzynarodowa impreza wioślarska zorganizowana na Gople w Kruszwicy. W niedzielnych finałach dwukrotnie miejsca na podium wywalczyły polskie osady. Wicemistrzowskie tytuły wywalczyli Błażej Barański, Jakub Olszewski, Aleks Narożny i Remigiusz Matulewicz (JM4x) oraz Zuzanna Czaja, Zuzanna Królikiewicz, Anna Solarska i Wiktoria Syrytczyk (JW4x).

Wiadomości sportowe

 • Marszałek chciałby rozmawiać tylko o tym co wygodne, ale to pokazuje kryzys samorządności wojewódzkiej

  Gdy w poniedziałek ukazała się u nas publikacja o tym, że ,,media władzy”, czyli wydawane za nasze pieniądze przez samorządy i tworzone przez urzędników przemilczały krytyczny dla promu w Solcu Kujawskim raport NIK, w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbywała się sesja Sejmiku Województwa. Po wypowiedziach marszałka Piotra Całbeckiego nie należy się specjalnie dziwić, że podlegli mu pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Rozwoju temat przemilczeli w ramach swoich mediów.

 • Polski budżet wchodzi pod lupę Komisji Europejskiej. To sygnał, że się zadłużamy

  Komisja Europejska otworzyła wobec Polski i kilku innych państw procedurę nadmiernego deficytu – jest to co prawda dopiero pierwszy krok, ale jednocześnie jest to wyraźny sygnał, że musimy przestać rozszerzać wydatki państwa. Zdaniem analityków przyczyną tego jest realizacja socjalnych obietnic wyborczych jak waloryzacja 800+, a także konieczność zwiększenia wydatków na armię, co z kolei spowodowane jest sytuacją międzynarodową.

Wiadomości z regionu