Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNa krajowej 10. było blisko tragedii. Policja ujawnia nagranie pokazujące drogą agresje

Na krajowej 10. było blisko tragedii. Policja ujawnia nagranie pokazujące drogą agresje

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 30 styczeń 2024 10:54
Materiał KWP Bydgoszcz

Na drodze krajowej nr 10 regularnie dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń, też niestety słyszymy o wypadkach z ofiarami. Droga ma standard tylko jednopasmowej, z tego powodu wielu kierowców próbuje wyprzedzać, nie zawsze robiąc to zgodnie z przepisami, co jest główną przyczyną wypadków na tej drodze.

Nagranie wykonane zostało 7 stycznia, z naszych ustaleń wynika, że w okolicach Cierpic pod Toruniem. Kierujący BMW wyprzedza na nim kolumną pojazdów, manewru nie był wstanie jednak zakończyć sukcesem, dlatego było blisko zderzenia z pojazdem jadącym z naprzeciwska (rejestrującym kamerą to zdarzenie). Jego opanowanie sprawia, że udaje się uniknąć zderzenia.

 

Policjanci przypominają przy tej okazji, że zanim rozpoczniemy wyprzedzanie musimy upewnić się czy dysponujemy odpowiednią widocznością.

 

Warte obejrzenia

  • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

    W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

  • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

    Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu