Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPierwsze podsumowanie Finału WOŚP w Bydgoszczy – przeszło 670 tys. zł

Pierwsze podsumowanie Finału WOŚP w Bydgoszczy – przeszło 670 tys. zł

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 29 styczeń 2024 15:54

Za nami kulminacyjny dzień 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale wciąż on trwa, bowiem możemy np. brać udział w licytacjach – oficjalne podsumowanie Finału poznać mamy dopiero pod koniec marca. W nocy bydgoski sztab WOŚP podsumował wstępnie bydgoski Finał.

Bydgoski sztab podsumował Finał kwotą deklarowaną 618 tys. i 522 zł oraz 75 groszy. Są to głównie pieniądze zebrane przez wolontariuszy do puszek oraz zakończone licytacje. Dodatkowo w ramach eSkarbonki bydgoski sztab zebrał 55 tys. i 322 zł. Daje to zatem łącznie prawie 674 tys. zł.

 

Wciąż możemy licytować i w ten sposób wspierać cel 32. Finału jakim jest wsparcie dla lepszej diagnostyki i leczenia płuc. O ciekawych aukcjach z Bydgoszczy piszemy: Przyglądamy się nietypowym bydgoskim licytacjom WOŚP

 

Warte obejrzenia

  • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

    W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

  • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

    Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu