Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPolicjanci zwalczający przestępczość narkotykową znaleźli dość sporo ostrej broni

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową znaleźli dość sporo ostrej broni

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 11 styczeń 2022 16:44
Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową znaleźli dość sporo ostrej broni Materiał operacyjny policji

W ubiegłym tygodniu bydgoscy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową we współpracy z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Bydgoszczy 52-latka. Oprócz sporej ilości narkotyków natrafili także na kilka sztuk broni palnej z ostrą amunicją.

Zatrzymany 52-latek policjantom był znany od dłuższego czasu. Do zatrzymania doszło w mieszkaniu na Wzgórzu Wolności. Zabezpieczono tam spore ilości kokainy oraz MDMA - To jednak nie wszystko. W skrzynkach znaleźli też broń palną. Dokładnie dwa pistolety z magazynkami wypełnionymi ostrą amunicją oraz rewolwer wraz z nabojami. Dodatkowo znaleźli kilkadziesiąt sztuk ostrej amunicji. Wszystko zostało zabezpieczone – informuje kom. Przemysław Słomski.

 

Z ustaleń policjantów wynika że posiadał tę broń nielegalnie. Sąd zdecydował o jego trzymiesięcznym areszcie. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz nielegalnej broni grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności.

 

Warte obejrzenia

 • Dwukrotny mistrz olimpijski na czele utytułowanego klubu

  Przez ostatnie 29 lat drużynowy tytuł mistrza Polski we wioślarstwie zdobywał klub RTW Lotto Bydgostii, a sportowcy związani z tym klubem zdobyli 180 medali zawodów międzynarodowych, w tym 6 medali najbardziej prestiżowych Igrzysk Olimpijskich dla Polski. Dwa z tych medali wywalczył Robert Sycz, który przejął ster w bydgoskim klubie, zostając jego prezesem.

 • Prestiżowe rozgrywki tenisowe zagoszczą na Kujawach

  Polscy tenisiści we wrześniu zmierzą się z Indonezyjczykami o awans do I Grupy Światowej Pucharu Daviesa, to prestiżowe zawody międzynarodowe rozgrywane od 1900 roku, pod egidą Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Gospodarzem meczu Polska – Indonezja będzie Inowrocław.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Ukraina i Mołdawia rozpoczęły kolejny etap w drodze do Europy

  Główną przyczyną wojny na Ukrainie jest to, że Ukraińcy chcą być w Europie Zachodniej, Rosja natomiast przemocą próbowała zachować ten kraj w swojej strefie wpływów. Ukraińcy pomimo ogromnych kosztów stawiają opór bo widzą swoją przyszłość w demokratycznej Europie. Kolejnym etapem w drodze Ukrainy do Europy Zachodniej jest uzyskanie statusu kandydata do Unii Europejskiej. Taki sam status uzyskała sąsiadująca z Ukrainą niewielka Mołdawia.

 • Dzisiaj wybrzmiał ostatni dzwonek

  Rok szkolny 2021/2022 dzisiaj dobiega końca – ostatni jego dzień to galowe spotkania i wręczanie świadectw oraz to co dla uczniów najważniejsze rozpoczęcie wakacji. Był to specyficzny rok – bowiem był to kolejny pandemiczny rok szkolny, co prawda starano się ograniczać okresy nauczania zdalnego, które nie był już tak powszechne jak w poprzednim roku, ale była to specyfika nauczania przed 2020 rokiem w Polsce nieznana.

Wiadomości z regionu