Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW pandemii świętować możemy koncertem patriotycznym on-line

W pandemii świętować możemy koncertem patriotycznym on-line

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 01 maj 2021 16:30

Rozpoczęła się majówka -w niedzielę 2 maja przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej oraz Polonii na Świecie, w poniedziałek 3 maja zaś święto Konstytucji 3 Maja. Tłumnych obchodów nie będzie z uwagi na to, że wciąż borykamy się z pandemią, ale swoje przywiązanie do wartości narodowych możemy wyrazić chociażby poprzez symboliczne wywieszenie flagi państwowej w te dni.

 

W niedzielę o godzinie 15:00 Joanna Wojnowska i Krzysztof Filasiński zaśpiewają patriotycznie - w programie polskie pieśni patriotyczne. Udział w wydarzeniu możemy wziąć on-line wchodząc o tej godzinie pod link - https://www.youtube.com/watch?v=eLC9pmgCLNM

 

Koncert tym ciekawszy, że jest to bydgoska inicjatywa.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął poseł Jan Szopiński.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Urząd Marszałkowski nie rozstrzygnie przetargu kolejowego do 12 grudnia

    Marszałek województwa po raz kolejny się przeliczył w swoim optymizmie, gdy pod koniec sierpnia na Sejmiku Województwa zapewniał, że przetarg na obsługę połączeń kolejowych zostanie rozstrzygnięty przed 12 grudnia. Wówczas niektórzy radni mieli wątpliwości, że zbyt długo zwlekano z przetargiem i po prostu nie starczy czasu. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że sceptycy mieli rację.

    Etykiety: kolej
  • Trzy województwa generują ponad połowę zakażeń dla całej Polski

    We wtorkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o blisko 4 tys. zakażeń co jest rekordem jeżeli chodzi o drugie półrocze 2021 roku. W województwie kujawsko-pomorskim jest to 126 zakażeń, najwięcej od maja, ale jak spojrzymy na województwo lubelskie, gdzie jest 998 zakażeń, to nie jest to wielki wynik.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu