Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 09 czerwiec 2016

Od poniedziałku Artur Czarnecki jest przedstawiany jako właściciel 95% akcji spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA oraz prezes tej spółki. Nie ma na to jednak potwierdzenia w dokumentach, a co za tym idzie, nie wiemy czy Radosław Osuch akcje w ogóle sprzedał.

Opublikowano w Bydgoszcz

Przez ostatnie dwa lata cykl letnich koncertów, które mogliśmy obserwować na pokładzie jednostki pływającej ,,Jantar” zachwycały bydgoszczan, ale również wielu krytyków muzycznych. Również w tym roku czeka nas III edycja ,,Rzeki Muzyki”, zmieni się jednak wykonawca imprezy oraz sceneria. Dominika i Waldemar Matuszak, którzy byli autorami I i II edycji, przyznają, że czują pewien niesmak postępowaniem miasta.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 09 czerwiec 2016 18:47

W weekend wielkie świętowanie na Kujawach

W sobotę i niedzielę na inowrocławskim lotnisku odbywać będą się Dni Inowrocławia. Na tę okoliczność przygotowano wiele atrakcji, głównie muzycznych. Jedną z gwiazd będzie obchodząca swoje 25-lecie kultowa grupa discopolowa Boys.

Opublikowano w Inowrocław
czwartek, 09 czerwiec 2016 18:30

Organizacje pozarządowe zapraszają na piknik

W niedzielę Wyspa Młyńska będzie gospodarzem dorocznego Pikniku Bydgoskich Organizacji Pozarządowych. Osoby działające społecznie dla społeczności lokalnej zademonstrują nam czym dokładnie się zajmują na co dzień. Swoje stoiska zaprezentuje kilkadziesiąt bydgoskich stowarzyszeń, organizatorzy przewidują również inne atrakcje rozrywkowe.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kilka dni temu Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości podjął decyzję o wykluczeniu ze struktur partii Adama Banaszaka, który od stycznia 2015 roku zawieszony był w prawach członka, z powodu daleko posuniętej współpracy z Platformą Obywatelską w Samorządzie Województwa. Wnioskował o to poseł Łukasz Zbonikowski.

Opublikowano w Regionalne
czwartek, 09 czerwiec 2016 16:29

Zawisza bez licencji na I ligę

Komisja odwoławcza PZPN odrzuciła na dzisiejszym posiedzeniu odwołanie Zawiszy Bydgoszcz od decyzji komisji licencyjnej. Oznacza to, że bydgoskiego zespołu nie zobaczymy w rozgrywkach I ligi. W najbliższych dniach rozstrzygnie się czy bydgoski klub występować będzie w niższej lidze oraz zdeklaruje się przyszłość spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 09 czerwiec 2016 13:10

Obrońca Zawiszy znalazł nowy klub

Kolejny zawodnik znalazł nowy klub po odejściu z Bydgoszczy. Do ojczyzny postanowił wrócić Blażo Igumanović. 

 

Opublikowano w Sport

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2013 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

  • Kryzys z ukraińskim zbożem ponownie uwypukla jak bardzo brakuje nam infrastruktury

    Polska miała być państwem tranzytowym w eksporcie ukraińskiego zboża, bowiem rosyjskie działania w porcie w Oddesie, wymusiły poszukania innej drogi eksportu. Stało się jednak tak, że spora część tego zboża pozostawała w Polsce i teraz mamy problem. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy są braki infrastrukturalne.

Wiadomości z regionu