Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 26 listopad 2015

Pracownia Tbi ARCHiTEKCI opracowała projekt budowy krytego lodowiska, które stanie w sąsiedztwie hali sportowej ,,Łuczniczka”. Obiekt spełniać będzie wymogi International Hockey Federation, dzięki czemu będzie mógł służyć rozgrywaniu sportów hokejowych. Widownia liczyć będzie ponad 300 miejsc.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kształt wiewiórki i gitary wykonany z roślinnych nasadzeń mogą podziwiać inowrocławianie i ich goście. Dzięki dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udało wykonać się w Inowrocławiu artystyczne nasadzenia krzewów i kwiatów.

Opublikowano w Inowrocław

To co jest osiągnięciem naszych ostatnich 26 lat - to Polska wolność – nie pozwolimy, aby ktokolwiek mógł podnieść na nią rękę – powiedział podczas wizyty w Bydgoszczy Grzegorz Schetyna, który odbył spotkanie z kujawsko-pomorskimi działaczami Platformy Obywatelskiej.

Opublikowano w Regionalne

W czwartek miała miejsce uroczystość przecięcia wstęgi w spalarni odpadów, która utylizować będzie odpady z Bydgoszcz i Torunia oraz gmin sąsiednich. Budowa trwała 2 lata i była w głównej mierze sfinansowana z Unii Europejskiej.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 26 listopad 2015 17:39

Łukasz Niedźwiecki przejdzie do MZK

Dzisiaj z funkcji zastępcy prezydenta Bydgoszczy odwołany został Łukasz Niedźwiecki, którego prezydent Rafał Bruski rekomenduje na stanowisko przyszłego prezesa MZK.

Opublikowano w Bydgoszcz

ProNatura oficjalnie dzisiaj kończy budowę Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy. Od nowego roku spalarnia będzie głównym ogniwem w łańcuchu unieszkodliwiania odpadów w podregionie bydgosko-toruńskim.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 26 listopad 2015 10:09

Zmiany w kierownictwie ratusza

Dzisiaj prezydent Rafał Bruski ma ogłosić zmiany kadrowe w Urzędzie Miasta. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że odwołany zostanie najprawdopodobniej zastępca prezydenta Łukasz Niedźwiecki.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 26 listopad 2015 08:33

Poseł pyta ministra o Zawiszę

Paweł Skutecki skierował do ministra sportu i turystyki Witolda Bańki interpelację, w której prosi o interwencję w sprawie niedopuszczania do Kompleksu Sportowego ,,Zawisza” młodzieży, która trenuje w Stowarzyszeniu Piłkarskim ,,Zawisza”. Parlamentarzysta liczy, że być może interwencja ministra sprawi, iż władze Bydgoszczy przestaną faworyzować Radosława Osucha.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Wiadomości z regionu