Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 22 luty 2024

W ostatnim czasie ukazała się kolejna edycja rankingu fDi's European Cities and Regions of the Future przygotowany przez fDi Magazine, we współpracy z Financial Times. Pisaliśmy o jego poprzednich edycjach, gdyż pojawiała się w nich Bydgoszcz – teraz również jest obecna.

Opublikowano w Bydgoszcz

W czwartek komitet Koalicji Obywatelskiej, który współtworzą działacze Nowej Lewicy. Jest to drugi komitet po Bydgoskiej Prawicy, który wyłożył karty na stół.

Opublikowano w Bydgoszcz

Czy pescatarianizm może być kluczem do zrównoważonej diety? Odkryj, jak równoważyć spożycie ryb i warzyw, aby cieszyć się zdrowym stylem życia. Dowiedz się więcej o korzyściach diety pudełkowej i jak może ona wpływać na twoją dietę!

Opublikowano w Polecane

Od czwartku rolnicy wycofali się z blokowania węzła S5 w Tryszczynie i Pawłówku, przy czym z Pawłówka nadal nie pojedziemy S5 w kierunku północnym. Na dzisiaj wyłączony z ruchu jest odcinek S5 od Pawłówka przez Lisi Ogon, Białe Błota do Stryszka (już na odcinku S10), ponadto odcinek S5 w kierunku Zamościa jest nieprzejezdny zatem chcąc pojechać do Poznania musimy jechać przez Łabiszyn.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dzisiaj o wydarzeniach przed bydgoskim Urzędem Wojewódzkim sprzed dwóch tygodniach dyskutowano na sali plenarnej Sejmu, sposób artykułowania odpowiedzi na pytania posłów przez wiceministra Czesława Mroczka może sprawić, że tym tematem opinia publiczna jeszcze trochę pożyje.

Opublikowano w Bydgoszcz

W programie budowy 100 obwodnic znalazły się m.in. obwodnice: Kruszwicy, Strzelna i Nowej Wsi Wielkiej. Poprzedni rząd koszt realizacji całego programu oszacował na 28 mld zł. Wiceminister Paweł Gancarz ocenił, że ta kwota jest zaniżona o 8 mld zł, konieczne do zakończenia realizacji całego programu.

Opublikowano w Inowrocław

Zespół serwisu demagog.org.pl przez cały styczeń oglądał serwis ,,19:30” w TVP1, który miał być nową jakością w mediach publicznych. W poniedziałek demagog.org.pl zaprezentował swój raport. Najogólniej mówiąc – do ideału wciąż jest daleko.

Opublikowano w Regionalne

W niedzielę 18 lutego w auli Politechniki Warszawskiej minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Dariusz Wieczorek wręczył na uroczystej gali 59 nagród dla polskich naukowców, których dokonania świadczą o sile polskiej nauki. W tym gronie znalazło się dwóch pracowników naukowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

  • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

    W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

  • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

    Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

« Lipiec 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Wiadomości z regionu