Jesteś tutaj: Home

ALDI rozpoczyna rekrutację do pracy w Centrum Dystrybucyjnym w Lisim Ogonie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 15 marzec 2022 17:16
Magazyn w Lisim Ogonie Magazyn w Lisim Ogonie Fot: ALDI

Niemiecka sieć handlowa ALDI pod Bydgoszczą buduje Centrum Dystrybucyjne, chce w nim zatrudnić około 200 osób, począwszy od stanowisk liniowych, a skończywszy na managerach. Do rekrutacji wykorzystana ma zostać rozszerzona rzeczywistość VOICE bot.

Kandydat skanując kod QR przechodzi do rozszerzonej rzeczywistości, w której ma do wyboru dwie ścieżki aplikacji – przez stronę www lub infolinię. ALDI na potrzeby rekrutacji do nowego magazynu w Bydgoszczy uruchomiło również infolinię, wykorzystującą technologię VOICEbot. Dzięki jej zastosowaniu kandydaci zainteresowani pracą na stanowisku pracownika magazynu mogą dzwonić pod numer 800 102 800 przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i składać aplikację. Program bazujący na interfejsie głosowym automatycznie odbiera połączenia i przeprowadza rozmowę, podczas której kandydat ma okazję podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym, umiejętnościami. Po przeprowadzonej rozmowie dane kandydatów wraz z odpowiedziami przekazywane są do systemu ATS.

 

- W ALDI Napędza nas jutro, a to oznacza, że sięgamy po nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Jednym z obszarów, w którym to robimy jest rekrutacja – mówi Anna Goleniowska, Dyrektor Obszaru Zasobów Ludzkich w ALDI Polska - Napędzają nas ludzie, po prostu. I zgodnie z tym założeniem, w centrum naszego zainteresowania stawiamy pozytywne doświadczenia kandydatów. Dlatego do wsparcia procesu rekrutacji do Centrum Dystrybucyjnego w Bydgoszczy wykorzystujemy nowoczesne technologie. To sprawia, że proces rekrutacji jest dla kandydatów wygodny i szybki, a dzięki wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości, już od pierwszych chwil pozwala poznać ludzi, którzy tworzą życzliwą atmosferę, jaka panuje w naszych zespołach– podsumowuje Anna Goleniowska.

 

ALDI posiada w Polsce 204 sklepy, w których zatrudnia ok. 3,6 tys. pracowników.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie