Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSprawca śmiertelnego potrącenia znajdował się pod wpływem narkotyków

Sprawca śmiertelnego potrącenia znajdował się pod wpływem narkotyków

Napisane przez  Paulina Hermann Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 28 lipiec 2019 23:05

Do zdarzenia doszło w sobotę około 22 na ulicy Fordońskiej. 56-letnia kobieta przechodziła przez pasy wraz ze swoim pupilem. Nagle zza zakrętu wyjechał passat i ją potrącił. Uderzenie było tak silne, że ani kobieta, ani pies nie przeżyli wypadku. Obrażenia ofiary wskazywały na to, że sprawca jechał z bardzo dużą prędkością.

30-letniego kierującego przebadano go na obecność alkoholu i narkotyków. Wynik, jaki uzyskał w badaniu alkomatem wskazywał na to, że był trzeźwy. Zrobiono mu również test narkotykowy , który wyszedł pozytywnie. Obecnie przebywa w areszcie. To nie jest jedyne jego „wykroczenie” w ruchu drogowym. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Działał w zorganizowanej grupie przestępczej. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu do 12 lat więzienia.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Kolejowy poker marszałka województwa (komentarz)

    Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się po co Sejmik Województwa powoływał spółkę mającą świadczyć przewozy kolejowe – jak informowaliśmy kilka dni temu, wyniki przetargu wieloletniego będą obowiązywać dopiero od grudnia, ale 2022 roku, natomiast władze województwa będą musiały na ten rok dogadać się z innymi przewoźnikami, bowiem spółka wojewódzka nie jest wstanie świadczyć przewozów od 12 grudnia. Być może marszałek w tej sprawie po prostu przekombinował.

  • Ministerstwo Zdrowia: Obostrzenia będą wdrażane regionalnie

    Drugi dzień z rzędu mamy w Polsce ponad 5,5 tys. nowych zakażeń. Na razie nie pojawiły się jeszcze zapowiedzi konkretnych obostrzeń, natomiast wiceminister zdrowia Waldemar Kraska daje do zrozumienia, że spodziewać możemy się obostrzeń zróżnicowanych regionalnie. W ostatnich dniach za połowę zakażeń w skali kraju odpowiadały trzy województwa: lubelskie, podlaskie i mazowieckie.

Wiadomości z regionu