Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 09 sierpień 2016
środa, 10 sierpień 2016 00:49

Bydgoski dyrygent zginął w Tatrach

Smutna wiadomość dotarła wczoraj do Bydgoszczy z gór. W poniedziałek podczas wspinaczki zginął dr Damian Borowicz, prodziekan Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej, był również współpracującym z Filharmonią Pomorską dyrygentem oraz organistą w Kościele Garnizonowym.

Opublikowano w Bydgoszcz

Konsultacje społeczne przeprowadza co prawda Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, ale prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski zachęca bydgoszczan, do składania uwag, których realizacja będzie leżeć w interesie miasta.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wczorajsza informacja o wykryciu niedozwolonych substancji w organizmie Tomasza Zielińskiego nie jest zbyt chlubna dla reprezentantów Polski na Igrzyskach Olimpijskich w brazylijskim Rio. Wizerunkowo uderza ona również w CWZS Zawisza, gdzie Zieliński na co dzień trenował. Władze sekcji podnoszenia ciężarów wydały oświadczenie w tej sprawie.

Opublikowano w Sport

Zdaniem związkowców z NSSZ Solidarność takiego scenariusza nie można wykluczyć, bowiem pomimo wielu zapytań chociażby do inowrocławskich władz, ratusz jednoznacznie nie przeciął pojawiających się niepokojących spekulacji. Na konferencji prasowej w Inowrocławiu, z udziałem liderów górniczej Solidarności poruszono potrzebę powołania sejmowej lub rządowej komisji śledczej.

Opublikowano w Inowrocław

Dzisiaj ogólnopolskie media – w tym portal stacji TVN24 i Onet piszą incydencie z piątku, który wydarzył się w Bydgoszczy. Nie jest to jednak pozytywne budowanie wizerunku miasta i zapewne dla internautów będzie przyczynkiem do drwin z naszego miasta. Wcześniej sprawę nagłaśniały niektóre lokalne media.

Opublikowano w Bydgoszcz

Pod koniec lipca komisję: Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Zdrowia przyjęły plan pracy na drugie półrocze bieżącego roku. Do obu komisji w kwietniu skierowano obywatelski projekt ustawy o utworzeniu Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy. Tego punktu w planie pracy żadnej z tych komisji ostatecznie jednak nie umiejscowiono. Posłowie z Bydgoszczy natomiast o to nie zabiegali.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30