Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 08 sierpień 2016
wtorek, 09 sierpień 2016 00:41

Nawet na B klasę będą chodzili kibice

Stowarzyszenie Piłkarskie ,,Zawisza” nie jest mile widziane w Bydgoszczy przez władze miasta, dlatego swoje spotkania w roli gospodarza będzie rozgrywać w Potulicach. Na tym stracą jednak głównie bydgoszczanie, którzy mogą mieć problem z dojazdem do Potulic, chociażby nie posiadający samochodu, bo tego, iż Zawisza będzie grał przy pustych trybunach się nie musimy obawiać.

Opublikowano w Bydgoszcz

Mamy pierwsze przypadki wykrycia stosowania przez sportowca dopingu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Niestety chodzi reprezentanta Polski Tomasza Zielińskiego, zawodnika klubu CWZS Zawisza Bydgoszcz. Nie jest to dla Bydgoszczy dobra wiadomość, w szczególności, iż Zawisza Bydgoszcz obchodzi 70-lecie.

Opublikowano w Sport

Dość szokującego odkrycia dokonali w Janowicach (gmina Kruszwica) archeolodzy z Poznania. Najprawdopodobniej zostali oni rozstrzelani w wyniku egzekucji. Na razie odkryto sześć ciał.

Opublikowano w Kruszwica
poniedziałek, 08 sierpień 2016 14:27

Przyjęcia urodzinowe w nowej scenerii

Przyjęcie urodzinowe jest dla dziecka niezwykle ważnym przeżyciem, stąd też jego przygotowania wymaga niezwykłej staranności, a to wymagać może od rodziców szczególnego wysiłku. Z pomocą przychodzi jednak Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park przy ulicy Fordońskiej 246 w Bydgoszczy.

Opublikowano w Polecane
poniedziałek, 08 sierpień 2016 11:09

Krwiodawcy pilnie potrzebni

W kilku grupach krwi zaczynają robić się braki, co jest zjawiskiem dość powszechnym w wakacje. Zachęcamy zatem do oddawania krwi, która może uratować czyjeś życie. Obecnie najgorzej wyglądają zapasy dla grup: A RhD+, A RhD-, 0 RhD- i AB RhD-.

Opublikowano w Regionalne

Przed tygodniem informowaliśmy o tym, iż przewodniczący Rady Miejskiej Inowrocławia zlecił kosztującą ponad 1,5 tys. zł opinie prawną, aby pomóc radnym podjąć decyzję w sprawie mandatów radnych Lidii Stolarskiej i Jarosława Kopcia. Radzie Miejskiej ta opinia zbytnio jednak nie pomogła, gdyż dopiero merytorycznie do sprawy przysiadł po roku Wojewódzki Sąd Administracyjny. Sprawdzamy ile to kosztowało podatników.

Opublikowano w Inowrocław

Pod koniec lipca Ministerstwo Rozwoju opublikowało rozbudowaną wersję tzw. Planu Morawieckiego, którego celem doprowadzenie do dynamicznego rozwoju polskiej gospodarki. Pojawiają się w nim ciekawe zapisy dotyczące Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30