Jesteś tutaj: HomeSportW piłkarską sobotę Zawisza i Włocłavia nie grali

W piłkarską sobotę Zawisza i Włocłavia nie grali

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport niedziela, 30 maj 2021 12:03

Faworytem do awansu do III ligi jest bydgoski Zawisza z przewagą czterech punktów do włocławskiej Włocłavii, która wciąż ma szansę w ostatnich kolejkach przeskoczyć Zawiszę. W 29 kolejce oba kluby póki co nie grały.

W przypadku Włocłavii 29 kolejka była planowana jako pauza. Mecz Zawiszy z Liderem Włocławek, drugim klubem z Włocławka, którego nie można lekceważyć został przesunięty na 16 czerwca, bowiem we wtorek na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy rozpoczną się Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy. Z tego powodu ten obiekt sportowy został chwilowo wyłączony z rozgrywek piłkarskich. W pozostałych meczach grupy mistrzowskiej Pogoń Mogilno zremisowała u siebie 1:1 z Chemikiem Bydgoszcz, natomiast Kujawianka Izbica Kujawska poległa u siebie ze Sportisem Łochowo w stosunku 1:4.

 

Kolejna kolejka rozegrana zostanie w czwartek, w Boże Ciało, zobaczymy w niej derby Bydgoszczy pomiędzy Chemikiem i Zawiszą oraz derby Włocławka, w których Lider podejmie Włocłavię.

 

Warte obejrzenia

   

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?